наскільки безпечна лазерна епіляція працює

Слово лазер є абревіатурою: посилення світла вимушеним випромінюванням. Це пристрій, який створює і підсилює вузький, інтенсивний промінь когерентного світла: світло, який є однією частоти. Лазери широко використовуються в медичній науці і зовсім недавно в косметичні процедури, як видалення волосся.

У лазері, атоми або молекули кристала, такі як рубін або гранат, порушуваних у так званому лазерного резонатора, так що більше з них знаходяться на більш високому рівні енергії, ніж при більш низьких енергетичних рівнів.

Відображають поверхні на обох кінцях енергії дозвіл порожнини, щоб відобразити назад і вперед, нарощуючи потужності в кожному проході.

З лазерної епіляції лазерна проникає у верхній шар дерми з певною довжиною хвилі світла (на відміну від кількох довжин хвиль, використовуваних в інтенсивних процедур імпульсний світло), орієнтація меланіну у волосяних фолікулах.

Волосяний фолікул є мішок, з якого росте волосся, і в який сальних (нафта) залоз відкриваються. Фолікула вистелені клітини, отримані з епідермісу (зовнішній) шар шкіри.

Кожен фолікул повітря зазвичай проходить через п’ять-річного циклу зростання і спокою, причому близько 90 відсотків фолікулів, що ростуть волосся в будь-який момент часу, в середньому близько 15 см зростання на рік.

Також називається пігмент, меланін це речовина, яка надає шкірі та волоссі природний колір. Він також дає колір райдужної оболонки ока, пір’я і ваги.

У людей, тих, з більш темною шкірою мають більшу кількість меланіну. На відміну від тих, хто менше пігменту мають легкі або більш світлою шкірою забарвлення.

Меланін забезпечує більшу вигоду для людини. Один з найвідоміших переваг включає ультрафіолетових променів сонця.

Меланін забезпечує природний захист від шкідливого впливу цих променів. Тим не менш, це не забезпечує повного захисту від сонця, і люди з темною шкірою, все ще в небезпеці від шкідливих сонячних променів.

Коли лазер потрапляє меланіну він пошкоджує і руйнує відростання потенціал волосяного фолікула. Конкретної довжини хвилі світла (755nm) підвищує точність обробки і дає набагато кращі результати. У 755 нм лазер може досягти найкращого проникнення у волосяних фолікулах. Для людей з темним волоссям і світлою шкірою, це в кінцевому підсумку в волоссі скорочення.

Новий 755 нанометрів видалення волосся лазер використовує спеціальну систему охолодження, що знижує температуру шкіри під час і після лазерної дії.

З цієї причини лікування розглядається як набагато менш болючим, ніж інші процедури. У деяких пацієнтів лікування в порівнянні з відчуттям оснащення з гумової стрічки.

Для вашої безпеки, власності та експлуатації лазерів в більшості австралійських штатів суворо регулюється. Клініки повинні мати ліцензії власника, клініки ліцензії, відповідальних за техніку безпеки, ліцензовані оператори та ліцензоване обладнання, тому дуже небагато клініки повністю ліцензовані.