Частина друга, щоб схуднути ефективно

Багато людей намагаються схуднути або краси машини, і, нарешті, реальні рішення, які працювали для мене може працювати для вас, щоб мати здорову вагу і мати здоровий спосіб життя. Отже, ви готові втратити вагу? Слідуйте за мною і сходинку нижче:

7 Перевірте Харчова цінність кожного разу, коли ви їсте, і записати його в блокнот. Подивіться на розмір порції і скільки калорій він має. За день, нормальна людина їсть 2000 калорій на день. Переконайтеся, що ви тільки йдете в 1500-2500 калорій в день.

8 спортом протягом 30 хвилин, граючи в баскетбол з одним допоможе багато чого протягом короткого періоду часу.

9 Якщо ви завжди проходять суду, будь-який суд, спорт, натикаються на суд і назад два рази. Прості вправи допомагає теж.

10 піднімати тяжкості протягом 5-10 хвилин. Допомагає вам спалювати калорії і мати сильні м’язи.

Отримати 11 друзів з вами і танцювати, танцювати своє серце без алкоголю та наркотиків. Тримайте безпечної і здорової. Танець, принаймні 30-40 хвилин.

12 Переконайтеся, що ви тримаєте П’ять-A-Day. П’ять разів на день кошти, п’ять порцій овочів і фруктів. Багато постачальником обладнання краси скаже вам: не контролювати свій раціон, ви можете з’їсти те, що ви хочете, і ви купуєте підбурюють їх машини. так що увага, не спокусився.

13 Велосипед протягом приблизно 30 хвилин до години в день допомагає. Це допоможе вам спалити близько 200-250 калорій. Спробуйте Марафон / Біг на ту ж кількість часу, тому що це допоможе вам спалити близько 400-500 калорій.

14 басейн дуже допомагає теж! Плавальний фрістайлу і плавання 3-4 кіл дійсно допомагає. Переконайтеся, що ви не здійснювали / ходити протягом тривалого часу або запустити перед походом в басейн, тому що ви можете отримати судому і будете мати важкий час виходити з басейну.

15 Якщо ви відчуваєте, нудно, ви можете зберігати красу обладнання, наприклад зробити маску і читати книги, не їдять закуски.

16 Біг однієї милі вранці і одну милю вночі допомагає. Переконайтеся, що ви робите це кожен день, і коли біг у нічний час, бути в групі або мати компаньйона або два, так що ти в безпеці.

17 Пам’ятайте випадкові діяльність також екстремально зручно. Це включає в себе прогулянкові ваші кроки і прогулянки з собакою.

18 завжди завжди пити багато води, щоб уникнути зневоднення. Зневоднення є однією з провідних причин втоми, болі в м’язах, і може бути помилково прийнято за голод. Хороший суддя, чи дійсно ви гідратованих є колір сечі. Тим ясніше, тим більше гідратованих ви.

19 Будьте впевнені, щоб дати вашому тілу в день, щоб відпочити після інтенсивного тренування, і не переїдайте тільки тому, що ви працюєте поза.

Ваш все ще нагадав, що не використовують нову машину шкіру, щоб схуднути. Так, ефект швидко, але факт повертаються швидко.