Пірсинг брови і його околиць.

Copyright 2006 Jaks Ллойд

Одного разу заповідник ‘вихід панк-рокер “суспільство пірсинг вступив основний вуличної культури як модний та гламуру підвищення додаток до краси сьогоднішніх апаратів.

Те, що ви повинні думати про.

На відміну від татуювання, які важко видалити, не залишаючи шрамів, пірсингу не обов’язково має бути постійним.

Надання обережність, щоб зберегти отвір чистим і вільним від інфекції він не може закритися, не залишаючи непривабливі шрами, якщо ви вирішите, що більше не підходить вам.

З усіх частин тіла навколо очей забезпечує найбільш помітний і драматичні область для пірсингу. Вибір ювелірних виробів буде залежати від виду пірсингу ви виберете, але є широкий вибір дизайнів і доступних металів.

Пірсинг, як ви можете собі уявити, що не безболісно і велика увага має бути ухвалене під час процесу загоєння і що буде зайняти від шести до восьми тижнів.

Ступінь болю не є надмірним і може бути в порівнянні з тривалою ін’єкцією, так багато буде залежати від вашої толерантності, але більшість людей повідомляють, що у них не було серйозною проблемою.

Деякі люди відчувають кровотечі під час і після пірсингу та інші не кровоточать взагалі, це все залежить від вас. Важливо ретельно продумати ефекту ви хочете досягти з вашим пірсингом, і перший розгляд, є розташування.

Пробивши зовнішнього кута брови популярні і також стає модним в щоку трохи нижче зовнішнього кута ока і яка може чудово виглядати з коштовностями шпильки і драматичні складають навколо пірсингу.

Горизонтальний пірсинг безпосередньо над бровою також є хорошим альтернативним і, можливо, трохи більш екстремальним, пробиває через перенісся.

Ви також повинні вирішити, чи хочете ви кільце або штанга вставлена ​​коли пірсинг проводиться, не хвилюйтеся салон проведення процедури буде вибір.

отримати це зробити.

Знайти салон, який має ліцензовані і досвідчені пірсингу і приміщення виглядають чистими і добре кероване.

Перевірте, що все обладнання правильно стерилізувати після кожного використання і, що тільки нові упаковані порожніх голок використовуються один раз і потім утилізувати.

Пірсинг технік повинен носити нову латексні рукавички прямо з упаковки так тримати очі відкритими і бути в курсі, що процедури дотримувалися.

Перш, ніж замовити ваше призначення, це варто дивитися іншим клієнтам, як пірсинг і авторитетних салон не буде мати ніяких заперечень вам поглянути.

Попередження – важкі інфекційні захворювання можуть передаватися через нестерильних або колишніми у вживанні устаткування.

Для вашого призначення носити одяг, яка не повинні бути підтягнутий над головою так ви зможете уникнути можливості лову на нових ювелірних виробів, які можуть бути болісними! Тримайте ваші волосся від вашого обличчя.

Перед самим початком і під час процедури постарайтеся розслабитися, приймаючи глибоких вдихів і залишатися спокійним, як ви можете.

Пірсинг брови, як правило, здійснюється перша затискні площі перед пірсинг з порожнистої голкою і вставки ювелірні вироби, тому важливо, щоб залишитися зовсім нерухомо.

Дивлячись може заподіяти вам несвідомо реагують кривлячись або посмикування далеко, тому, краще тримати закритими очима і все це буде закінчено перш, ніж ви це знаєте.

згодом.

Як і з будь-яким проникненням інфекції шкіри може понести після пірсингу. Салон буде давати вам поради, і ви повинні дотримуватися їхніх рекомендацій в обов’язковому порядку.

Промити рану з комерційною очисний розчин кілька разів на день відповідно до інструкцій, і якщо у вас скінчилися ліки потім слабким розчином солі, переважно морська сіль, у воді, яка раніше була вареної або ви можете використовувати дистильовану воду, як зробити адекватну заміну.

Дотримуйтеся ювелірних виробів, пропонованих в салоні і не піддатися спокусі взяти його або змінити його на інший, поки пірсингом, які не повністю зцілена.

Ювелірні вироби повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі, титану або ніобію, всі три є гіпоалергенними і інертного по відношенню до людського тіла. Інші метали, можуть викликати негативну реакцію, навіть золото. Слідкуйте за будь-які ознаки інфекції.

Тепло, пульсуючий біль, набряк і / або почервоніння можуть бути всі ознаки неприємностей тому шукайте кваліфіковану медичну консультацію як можна швидше і не видаляють ювелірні, поки лікар не говорить про це.

Зняття коштовності можуть дозволити шкідливих мікробів, щоб увійти в рану і застрягли всередині, оскільки він закривається і буде тільки зробити інфекцію гірше.

Зверніть особливу увагу на область навколо очей, як це легко забути, пірсинг, як біль зникає. Наприклад будьте обережні, коли удар сушіння волосся, застосовуючи макіяжу з очей або установка або витяг контактних лінз.

досягнення погляд.

Ви пройшли через біль бар’єр і, сподіваюся, ви навряд помітили його, пірсинг зажила без проблем, а тепер ви хочете заміну від кільця брови або штангою ювелірних вставляється снаряд.

Щоб отримати багатий вибір, спробувати серфінг в мережі, є ряд сайтів, які пропонують широкий спектр пірсинг ювелірні вироби високої якості з супроводжуючими Фотогалереї так що ви можете побачити, що ювелірний виглядає, коли вставлений.

Це відмінний спосіб, щоб отримати ідеї для посилення ефекту вашої заяви моди пірсинг.