Invisalign інформації

дізнатися про Invisalign
Багато разів, дорослих, які турбували криво або нерівні зуби не вирішуються звернутися за ортодонтичне лікування через появу, біль і обслуговування, пов’язані з традиційними металеві скоби. На щастя, у пацієнтів з малої до помірної узгодження питань тепер можна використовувати Invisalign ® невидима система дужки, щоб випрямити зуби приблизно в той же час без зовнішнього клопоту металевих кронштейнах. З Invisalign ®, пацієнти носять серію напівпрозорі, безбарвні пластикові лотки, які допомагають зуби поступово переходити положення. Дізнатися більше про Invisalign ® і графік консультацій з косметичним стоматолога чи ортодонта, щоб дізнатися, Invisalign ® є правильним для вас.

Invisalign процесу
З Invisalign ®, пацієнтам різного віку можуть насолоджуватися красивими, прямі посмішки без незручностей металеві скоби і груп. Щоб почати лікування з Invisalign ®, ваш косметичний стоматолог або ортодонт справить враження ваших зубів. Ця форма буде надіслано Invisalign ® лабораторію, де ряд чітких пластикових лотках буде спеціально виготовлений у відповідності зі своїми унікальними потребами вирівнювання. Ви носите кожен з цих капи протягом приблизно двох тижнів залежно від ваших темпів прогресу, і поступово ваші зуби будуть переміщатися в правильне положення.
Invisalign ® капи призначені для носіння якомога більше, але може бути знята для їжі, пиття і чищення. Більше того, пластик, використовуваний для побудови вашого суміщення настільки тонка і прозора, вони будуть практично невидимі для спостерігачів!

Є Invisalign ® для Вас?
Не всі пацієнти є підходящими кандидатами для ортодонтичного лікування з Invisalign ®. Молоді пацієнти, у яких зуби ще не повністю розроблена або постійно на місці повинні проконсультуватися з ортодонтів, щоб дізнатися, чи повинні вони відкласти лікування. Крім того, пацієнти, у яких зуби більш строго зі зміщенням, або які відсутніх зубів може знадобитися більш велика ортодонтичних рішень. Кращий спосіб дізнатися більше про Invisalign ® і з’ясувати, чи дійсно це правильний план для вас, щоб графік консультацій з довіреною косметичний стоматолог або ортодонт.