це ваш раціон старіння ви передчасно

Хіба ви не довго стрункішою тіло вашої молодості?
З часом ваш рівень метаболізму знижується і якщо ви не будете обережні, ви будете набирати вагу.

Ваше тіло не спалюють жир так само ефективно, як це було, коли ви були молоді, і підступно, жир повзе, як роки йдуть.

З року в рік, ви отримуєте фунт або два і, перш ніж ви це знаєте, фунтів накопичуватися, і ви серйозно надлишкову вагу.

Таким чином, ви дієту, щоб схуднути. Ваша морити себе голодом і подивитися задоволення результатами. Ваша вага йде вниз швидко, поки не дійдете до плато. Тоді це стає все важче або навіть неможливо втратити більше ваги. Ви відмовляєте собі ваші улюблені страви і їдять голий мінімум, щоб залишитися в живих, але терези відмовляються зрушитися з місця. Ви здаватися і нормально харчуватися, як і всі інші, і кулю зі отримати назад ваги ви втратили, з інтересом.

Що відбувається?

Коли ви морити себе голодом, щоб схуднути, ви не тільки втратите жир. Ви втрачаєте м’язи. Як ваші м’язи зменшується, рівень метаболізму падає і ви спалюєте менше калорій для будь-якої діяльності ви могли б займатися дюйма Крім того, коли ваше тіло переходить в режим голодування, він panicks і зберігає стільки їжі, скільки можливо в його запаси жиру, щоб вижити нинішнього і майбутніх голод. Коли ви їсте зазвичай, ваше тіло все скарби жиру воно може, використовуючи енергію якомога більш ефективно, палаючи, як мало калорій, як можливо у випадку майбутнього голоду.

Замість компактною, виглядає молодше тілом, ви отримаєте flabbier, менш здоровою.

Крім того, всі втрати ваги і ваги протягом такого короткого періоду часу може призвести до пошкодження внутрішньої структури вашої шкіри, що призводить до передчасного зморшок.

Це ще не все, якщо ви вирубали всі масла, ваші волосся і шкіра буде страждати. Ваша шкіра потребує нафти, щоб залишитися гнучким і утримувати вологу. Без цих оліях, ви старіти передчасно. Ви повинні споживати деякі здорові масла для вашого тіла, щоб виглядати краще.

Рослинні масла і горіхи є багатим джерелом вітаміну Е, антиоксидант, який нейтралізує вільні радикали, які могли б віці ви передчасно. Вільні радикали утворюються natually у вашому організмі, а також відбуваються у вашому середовищі. Ці завдати шкоди вашим клітинам і збиток принести б заподіяти вам віком швидше, ніж потрібно. Якщо вирізати тих з вашої дієти через високу калорійність масла і горіхи, ви зменшуєте оборони вашої шкіри від вільних радикалів.

У принципі, якщо ви маєте намір схуднути, уникнути аварії дієти і дотримуватися здорової дієти з великою кількістю вправ для підтримки настільки необхідний тонус м’язів.