гарячі зачіски тенденції на 2010 рік

Як перукар знаменитостей і посол L’Oreal Професійні США, я дуже залучений в моїй кар’єрі, і пристрасть для укладання – від волосся до косметики, щоб покази мод у фотосесіях. Я завжди шукаю натхнення і знання галузі зберегти мою команду в Trini в приватних [французький салон і спа-центри, франшизу компанії], а також себе в порядок-актуальний з сучасними тенденціями у волоссі, моди, мистецтва і дизайну. У той час як мої знання в якості перукаря, є так багато, щоб спостерігати і розуміти взаємозв’язок промисловості. Крім того, є величезна кількість науці, техніці і точності, яке входить в цю професію.

Крім всіх технічних, я люблю ділитися своїми порадами по красі з читачами і клієнтами.

Так що … найбільш затребуваних зовнішності на 2010 рік …

кутові гойдається

Для середньої довжини волосся, я бачу багато BOBs-чи прямій або з завитками-це все про додавання кутами. Боб є класичний стиль, який працює для всіх. І тому що це настільки універсальний, Боб може бути адаптована, щоб підкреслити особливості будь-якої людини.

шарів для середніх і довгих

Для середньо-і довгостроковій виглядає в цьому сезоні, тенденції “руху”. Залишаючи ваші волосся вниз звертає увагу на обличчі і тілі, і всякий раз, коли ми рухаємося, ходити, говорити, чи на роботі, наше волосся переміщається з нами.

брудний булочки

Класичний вигляд, що швидко і легко … коли мої клієнти попросити ради про те, як зберегти ці довгі пасма з їх особі і “не по дорозі”, я рекомендую “брудний булочки”. Чи використовуєте ви пружною, крокодил або менше заколки, просто крутити волосся у вільний булочку і безпечним.

гламурний стиль

Glamour стилі просто означати “спеціальний захід” або “Пром-як” волосся. Я думаю, що цей погляд прекрасно працює на вихідні особливо. Оскільки у вас може не вистачити часу, щоб створити спеціальний до робити через тиждень (це виразно вимагає практики), у вихідні дні є великий час, щоб пограти з різними поглядами. Він також вбирається випадкові вихідні “сині джинси і футболку” наряд.

Ponytails – всіх довжин

Просто і легко зробити … ми носили хвостики, так як ми були маленькими дівчатками, і вони знаходяться на злітно-посадочні смуги моди зараз! Будь короткий хвіст на ворс шиї або повне поні з великим обсягом, це прекрасне доповнення для будь-якого виду.

коротких шляхів

Збереження кращих за останні … СКОРОЧЕННЯ є “це” погляд на 2010 рік. Короткі Стилі скрізь-від Парижа до Нью-Йорка в Майамі. Коли мої клієнти попросити новий короткий стиль, я звичайно пропоную довжину, яка досить довго, щоб було відсунути-чи з шпилькою або еластичним.