як застосовувати французький манікюр

Французький манікюр зробить вас виглядати і відчувати себе відмінно. Це прекрасне доповнення до вже гарного тіла. Якщо ви потребуєте в одному на побачення або ви хочете добре виглядати протягом ночі, манікюр підкреслить вашу зовнішність. Щоб застосувати французький манікюр, потрібно мати чисті руки і чисті нігті. Це найважливіший крок перед застосуванням будь-яких польських. Ви повинні бути готові наступні поставки, якщо ви вирішили зробити це самостійно:

нігті базове покриття
· Для зняття лаку (якщо є для нігтів на руках)
пилка для нігтів
· Вати і бутони
верхній шар польської

Наведені нижче кроки важливі, якщо ми хочемо мати ідеальний французький манікюр.

мити руки ретельно
Як вже говорилося вище, важливо, щоб вимити руки, щоб видалити пил і бруд, які можуть затримуватися в нігтях. Використовуйте теплу мильну воду, якщо взагалі можливо. Скраб під нігтями, теж.

нігтів Обрізка
Обрізка потрібно копітка робота, оскільки вона може бути урізана неправильно викликаючи нігтів виглядати гірше. М’яко подати нігтям форми і довжини, що ви бажаєте.

Застосувавши поверхні і лаку для нігтів
Застосувати пальто з 4:57 інсультів. Цей шар повинен бути тонким і рівним. Будь-яка помилка має бути вирішена швидко. Після того як база пальто надіти, застосовувати лак для нігтів на відкриті кінчики нігтів і дайте їм висохнути. Переконайтеся, що вони повністю висохнути, перш ніж продовжити.

Застосовуючи обробку
Як тільки нігті повністю висохнуть, нанесіть шар обробки нігтів на ньому для забезпечення блискуча шерсть. Це нормально застосовувати більше одного шару, в даному випадку. Застосування пальто на все ще вологі польської зменшиться будь-яку роботу, що було зроблено раніше. Сухий шар дозволяє другому і третьому шарів дотримуватися краще і запобігти менше тріщин. Нерівномірний зовнішність також поширені Якщо шерсть не сухий.

частота
Тому що немає ніяких жорстких правил про частоту застосування, потрібно бути обережним, і погляньте на нігті щодня або через день. Нігті щербин або подряпин є звичайним явищем, коли справа доходить до нігтів, тому дуже важливо, щоб оглянути нігті послідовно.

Не помиліться про це французький манікюр є детальної роботи. Існує завжди можливість небажаних результатів. Деякі магазини продають готові набори для французького манікюру, але якщо ви не зручно робити це самостійно, салон опція доступна. Салони заповнені з професіоналами, які навчені робити роботу і терапії, які відповідають вашим потребам. Їх тверді руки і досвідом забезпечити ідеальне покриття наноситься щоразу. Не у всіх є очі, щоб зробити це. Перейти в довіру і відчувати себе свіжим з досконалим французький манікюр.