яка ймовірність того, що герпес перетвориться на генітальний герпес – кращі поради для лікування coldsore

У мене є герпес, наскільки ймовірно, що можливість того, що вона перетвориться на генітальний герпес? Чи можна дати мені відсотках, як ймовірність того, що герпес перетвориться на генітальний герпес? І як можна її лікувати?

Якщо ви також хочете, щоб знати це, то дозвольте мені сказати, що це перше: Чи не вийде в генітальний герпес на вас. Як тільки у вас був вірус на вашому роті протягом декількох місяців, ви виробляти антитіла до вірусу герпесу, які заважають вам отримувати той же тип герпесу генітального. Так що якщо ви отримали свій перший герпес більше 3-6 місяців тому ви не будете передати його на статевих органах, якщо ви чіпаєте рот і геніталії випадково. Я все ще мити руки добре, хоча, на всякий випадок.

Якщо ви не активно торкатися до герпес, а потім ваші геніталії, коли ви перший зловив вірус, немає ніякого іншого шляху для вас, щоб дати собі генітальний герпес. Герпес є локалізованої інфекції – він залишається в одному місці на вашому тілі – тому він не поїде до ваших статевих органів. Іншими словами, немає відсотках. Так не буває. Однак пам’ятайте, що якщо ви коли-небудь дати будь-якій оральний секс, ви можете дати їм генітальний герпес від інфекції герпесу на губах, навіть якщо у вас немає герпес.

Я не міг би напевно на цьому, але наскільки мені відомо, вони не поширюються на інші ділянки тіла. Якщо у вас є герпес ви завжди отримаєте їх (як герпес), оскільки вони не виліковні, але вони не є такими ж, як генітальний герпес. Так само, як людям з генітальним герпесом не обов’язково отримати герпес зараз, якщо є контакт від герпесу з вашим області статевих органів, то ви можете розподілити їх таким чином (кажуть, що хтось ва герпес був оральним сексом на вас і у них були активними герпес )

Так що в основному це дуже малоймовірно, що ваші герпес вийде і генітальний герпес. Як тільки ви заражені HSV1, ваше тіло створює антитіла до вірусу таким чином вірогідність того, що ви будете знову заразити себе генітальний дуже низька. Тим не менш, якщо у вас є оральний секс з кимось, у них є шанс отримати HSV1 генітальний від вас, якщо вони ще не мають HSV1 антитіл.