учасник макіяж поради

З партією сезону майже на вершині нам, що ми всі повинні оновити нашу партію Glamour репертуари. Майже всі з нас мало часу і не мають годин або навіть годину, щоб зробити наш макіяж. Так я зібрав кілька порад для отримання готових за цю партію або барбекю який би ви кинулися. Ця стаття містить велику випускного вечора складають порад для створення ідеального зовнішнього вигляду, що на ваш спеціальний бал, які можуть навіть заробити вам корону Пром Цариці ночі. Насправді, це не дуже важко бути красивою датою, коли ви будете слідувати цьому основному правилу: не дивитеся звичайні, і все ж, не перестарайтеся.

У першу чергу вимити обличчя холодною водою, тому що це буде стимулювати циркуляцію крові в шкірі, що робить її готовою до косметики. Також застосування зволожуючого лосьйону важливо, тому що ваш макіяж буде тривати довше. Не забудьте нанести лосьйон масажними рухами в шкіру, знову ж, через циркуляції крові. Це буде ідеально підготувати шкіру до майбутньої складу партії. Сполосніть обличчя водою, а потім додати зволожуючий крем. Ви можете виявити, що зволожуючий крем ви використовували в зиму може бути занадто важким для літа, особливо якщо ви перебуваєте на вулиці, так що вибір на користь масла безкоштовно зволожуючий крем.

Якщо вам подобається дивитися солодкого і просто, все що вам потрібно, це вибрати з безлічі квітів, які мінімально з’явиться майже природним яскравим. Такий погляд є правильним для всіх тих дівчат, які володіють, що сахарин, незаймані посмішкою, яка, безсумнівно чарівність свій шлях з нічого. Щоб створити цей погляд, кольору світло-рожевий, персик, креми, бежеві або блакитні, сірі і переливаються буде робити свою справу. Фонд матовою або Light Foundation торт, яка не зробить ваше обличчя буде виглядати занадто склали буде досконалим.

Для ваших губ, це Різдво, забудьте про кричущо яскраві губи або глибока губи вином. Ті, вже минув. Піти на щось оголеному вигляді. Навіть легкий макіяж, необхідно рум’яна для сяйва. Замість того, щоб яскраві рожеві щоки, піти на золоте сяйво. Забудьте про фуксії, червоні, нічого, що могло б змусити вас виглядати старомодно ляльку. Перейти на здорове сяйво. Чит з допомогою карамелі рум’яна. Ви отримуєте світло, який виглядає настільки природно, вони подумають, що це реально.

Більшість жінок знають, як застосовувати тіні на обличчі, але дуже мало думають про моменти. Так що самі хороший маркер! Вона дійсно може творити дива, і як і раніше виглядають дуже природно. Нанесіть дуже невелика кількість на вилицях, між вашими очима і з боків носа кістки. Таким чином, ваш вилиці буде виглядати вище і ваші очі будуть виглядати, як ніби вони ширше. Ви можете також використовувати деякі маркером прямо над губ на верхній губі. Це зробить ваш погляд верхня губа повніше і виражений.