рука об руку голлівудських зірок і косметична хірургія

Багато хто з найбільших зірок Голлівуду, було більше, ніж їх справедлива частка косметичної хірургії. Багато хто з них мовчати про це, не даючи таку інформацію вислизнути для громадськості, але інші дуже відкриті. У той час як Шер, можливо, дійсно був дитиною Голлівуду сайт для косметичної та пластичної хірургії, вона більш екстремальний приклад. Останнім часом він, здається, Шерон Осборн, дружина рок-н-рол легенди Оззі Осборна, який є живим прикладом косметичної хірургії, і на відміну від інших зірок, вона дуже приховую.

Шерон Осборн зізналася, що вона підірвала понад півмільйона доларів на косметичні операції за все життя. Процедури варіюватися від обрізки додаткова шкіра установкою Барбі розміру підроблені груди. Живота, ліфти, ви називаєте його, вона, ймовірно, був певний досвід з ним. На питання, чому вона візьме стільки косметичної хірургії, Шарон був дуже прямим у своїй відповіді. Шерон Осборн говорить, що вона завжди мріяла мати хірургії, щоб поліпшити свою зовнішність, тому що вона була втомився від фанатів думаючи, що вона була матір’ю Оззі. Через це мабуть поширене оману, п’ятдесяти трьох річний був параноїдальним, що вона не красива достатньо, щоб прикрасити руку рокера, і хотілося, щоб мене забажали.

Шарон коментарі на тлі додаткового про те, чому вона так хотіла косметичних процедур. “Я ніколи не була гарна жінка.” Необхідність кращого навіть раз в той час призвело до невпевненості, і як дружина всесвітньо відомого рок-зірка, “Мама Оззі”, коментарі, звичайно, не допомагає справі. Велика частина її рішення також було засновано на бажанні догодити чоловікові більше. Шарон коментарі, які після операції вона відчувала до привабливим для Оззі, і в її голові був більш схожий на людину, він заслужив.

Вона боролася з вагою проблем, але кредитує 1999 шлунку смуги процедура, яка допомогла їй знизити її вага різко. Потім вона вклала в подальшому хірургії, включаючи підтяжку живота, ліпосакція, підтяжка обличчя і два операцію по збільшенню грудей. Кожен раз, коли її зовнішність змінилася, але багато косметичні хірурги прокоментували, наскільки вони люблять Шерон Осборн як приклад косметичної хірургії, тому що вона покращує, як вона з’являється, але не змінює його. Іншими словами, вона намагається бути вдосконалену модель себе, а не нова людина, і це враховуючи те, що хтось косметичної хірургії повинні дивитися на.