підйому волосся матеріал

Виразно, без сумніву, це було нове зображення, яке було необхідно для мого літнього відпочинку. Я був хворий і втомився дивитися, як королева з тією ж зачіскою стільки, скільки я себе пам’ятаю.

Добре це було все може змінитися, як я пішов на хвилюванні спорожнення кожної магазинної полиці кожного глянцевого журналу, який я зміг знайти. Того вечора всі зобов’язання були скасовані з Coroanation St, Emmerdale і Eastenders. Sacrafices було зроблено, як я був на місії, щоб знайти нову мене.

Оселилися протягом вечора з кожною брошурі і MAG на моєму боці, переглядав кожну сторінку не залишаючи один на камені. Звичайно, що має бути стиль в одному з них, що відбувається, щоб допомогти мені в моїх пошуках в пошуках нового образу, який я так сильно жадав.

Пару годин перегляду пройшло, і низько і споглядати вистрибнувши на мене так, ясно, як день, був самим бажаючи померти за зачіскою ви коли-небудь дійсно бачив. Це була вона з сумнівом. Стиль, який я знав, що збирався дати мені нове життя.

Після відвідин магазинів, озброєний фарбування волосся лосьйони кондиціонери ножиць і т.д. Я помчав вгору по сходах у ванну відсутня кожному кроці, я був такий схвильований, чому я не в захваті? Завтра я повинен був бути інша людина. Немає animosty пощадив між старим зображення в дзеркалі, як я попрощався

Пахне скунс перекису я продовжив, слідуючи інструкціям на упаковці. Незалежно від того, як запашний, що Саші було кондиціонера це не було досить потужним, щоб позбавити запах, який затримався все навколо. Все йшло, щоб коштувати я сказав собі глянувши вниз приблизно в сотий раз на картину в маг.
Сорок хвилин було, і це було тепер час, щоб промити і висушити повітрям.
(Введіть Блондинка)

Дивлячись на фото в журналі і назад на своє відображення в дзеркалі, щось не так.

Два стилю не міг бути більш різними.

Я виконав вказівки програми, де я не так закричала я вголос.

Я скажу вам, голос був з іншого боку дверей ванної. Це був мій чоловік, який, почувши весь цей шум вирішив перевірити, що відбувається. Дозвольте мені розповісти вам, що відбувається Я кричала на нього.

Пояснюючи про те, як я відчував про себе, я передав йому журнал із зображенням цього казкового зачіска на цій красивій моделі. Він шукав довго на фото, а потім назад на мене, повторюючи цей рух кілька разів.
Дорогою я не хочу тебе засмучувати відповів він, але причина, що ви ніколи не будете мати цей погляд у тому, що у вас немає цієї особи.
Так чому б не задовольнятися тим, що Бог дав вам. Я зробив того, що Бог дав вам протягом 34 років і я все ще подобається те, що я бачу.