поради по догляду за жирною шкірою

Сальних залоз, розташованих у дермі (середній шар) дає масло, яке допомагає зберегти шкіру пружною і вологою. Так видобуток нафти в шкіру є цілком природним З урахуванням сказаного, однак, сальних залоз може призвести до надмірної масло, яке призводить до жирної шкіри. Жирна шкіра не тільки розташовані на обличчі, але шия, руки, плечі і спина може бути жирною теж.

як ви знаєте, якщо у вас жирна шкіра?

Майже всі підлітки у вас жирна шкіра, тому що їх виробництво гормонів знаходиться в повному розквіті. Для тих, хто вже не підлітки, визначення того, ваша шкіра жирна чи ні, це легко зробити. Коли ви дивитеся в дзеркало, чи є блиск на шкірі? Перевірте ваші Т-зоні, яка розташована з початком у точці між очима і йде вертикально вниз ніс до підборіддя. (Т-зоні також йде горизонтально через ніс, початку і зупинки в центральній точці нижче рівня очей.) Ваш блиск може бути непомітним протягом дня, так що ви хочете, щоб ще раз перевірити відразу після пробудження вранці. Якщо є блиск, ви, ймовірно, у вас жирна шкіра.

Подивися на своє волосся, стоячи перед дзеркалом. Якщо вона жирна, це ще одна ознака того, що ви, швидше за все у вас жирна шкіра. Якщо ваш макіяж зникає і стирається вже через пару годин, це також є показником жирної шкіри. Крім того, часто гладив обличчя хусткою або порошок є ще одним показником. Хоча іноді, викликаних стресом та іншими факторами, наявність плям також ознака жирної шкіри.

догляд за жирною шкірою

Ви можете відчувати, що кращий спосіб для лікування жирної шкіри полягає у видаленні масла, засмічення пори. Видалення все масло не відповідь. Масла, отримані ваші сальні залози є натуральний зволожувач, який допомагає тримати вас шкіру пружною і вологою. Таким чином, замість видалення масла, ви повинні спробувати, щоб тримати його під контролем.

Важливо, що ви тримаєте вашу шкіру чистою, щоб ваш пори залишаються чистими. Якщо ні, відмерлі клітини, бруд і бактерії будуть забивати пори і викликати прищі спливав. НЕ використовуйте агресивні мила смузі від нафти. Ваша залоз буде інстинктивно заповнити втрату нафти і збільшить їх видобутку нафти. Це може зробити вашу проблему гірше.

Ваша шкіра тонка, тому ви повинні використовувати м’яке миючий засіб і теплу воду. Тиждень пілінг з неабразивних продукт допоможе зняти пори матеріалу засмічення. Використовуйте тонер, який не містить спирту і зволожують в помірних кількостях. Переконайтеся, що ваша косметика і екран сонця є нафта безкоштовно.