поради колір волосся

Зручність і бюджету переваги фарбування волосся в домашніх умовах дуже багато. Головна-сесій кольори мають більшу вигоду і є найдешевшими. Справді, якщо ви шукаєте для деяких додаткових порад, ви можете навіть увійти в Інтернет і зробити швидкий пошук. Щоб полегшити Вашу задачу, ось кілька порад:

1. Кількість і якість
Якщо у вас є товста / довге волосся купити 2 коробки кольору волосся, так що ви не закінчилися в середині забарвлення волосся.

2. вжити заходів обережності
Вибирайте колір волосся, вільного від аміаку, якщо ви вередливі. Або якщо ви хочете бути дуже обережним, просто вибрати, щоб підкреслити ваші волосся, тому що колір підсвічування не торкається шкіри голови.

3. недоліки
Якщо ви дивитеся на різку зміну кольору волосся, наприклад, якщо ви хочете, щоб перейти від брюнетки до блондинки, ви не можете покладатися тільки на колір волосся. Ви повинні зробити вибір на користь потрібен конкретний комплект освітлення, який призначений для відбілювання старий колір, і додавати нові кольори дюйма

4. Резервне копіювання
Якщо ви фарбуванні волосся в перший раз, переконайтеся, що у вас є вся інформація під рукою. Навіть інтернет-сайти пропонують поради і рекомендації з ряду питань: від вибору ідеального кольору волосся для вас, щоб говорити вам, як довго тримати його на який ефект.

5. Промийте і очистіть
Мийте волосся через день або два, перш ніж колір його. Ви волосся потребують натуральних олій, щоб захистити його. Також, утримайтеся від розчісування волосся енергійно, перш ніж його колір. Це часто має тенденцію дратувати шкіру голови.

7. гідрат
Сухе волосся поглинають кольору з більшою готовністю тому переконайтеся, що стан вашого волосся і, перш ніж колір.

8. Будьте акуратними, чистими і дотримуйтесь інструкцій
Постарайтеся бути максимально акуратно, як це можливо. Акуратніше ви будете, тим меншу помилки ви будете робити і тим краще буде результат кольору волосся.

9. Розгорнути колір волосся
Для максимального ефекту від кольору волосся, слідувати йому з кращим по догляду за волоссям, бажано з тієї ж марки.
Чи не шампунем протягом 24 годин, так як забарвлення пральних негайно змиє деякі з квітів? Замість цього ви можете вибрати для деяких глибоке кондиціонування і замість змивання кондиціонера відразу можете обернути волосся в пластик, нагріти його за допомогою фена з відстані, а потім залишити кондиціонера і пластик на протягом ще 20 хвилин.

10. Якщо ви не впевнені, зверніться за професійною допомогою
Хоча це дуже можливо ті кольору волосся в домашніх умовах, якщо ви дійсно не впевнені про те, які методи, які входять в процес, якщо ви робите це в перший раз або якщо ви дійсно вередливі і хочете, щоб ваше волосся виглядати певним знаменитість, ти б дуже був би краще відвідати салон. Особливо, якщо ви збираєтеся на дуже радикальні зміни кольору, такі як рух темного до світлого або якщо ви починаєте з пошкодженими волоссям, і фіксації барвників лих, професіонал може працювати їх майстерність набагато краще.