перукарські промисловості та її керівних органів

Перукарні промисловості в якості різних керівних органів, призначених для захисту клієнта і перукарні

NHF
Національна федерація перукарів (НФЗ) надає салон членам допомогу та інформацію для індустрії волосся даний час налічує більше 6000 членів, який включає в себе малі і середні салонах, які включають в себе волосся і салони краси, і незалежні Орендарі Голови.

NHF працює від імені своїх членів для підвищення професіоналізму та відданості волосся та індустрії краси. Користувачі мають доступ до цілого ряду переваг, у тому числі послуги, продукти, рекомендації та інформацію, які допоможуть їм розвивати свій бізнес, в тому числі доступ до безкоштовної юридичної телефон довіри, салон страхування, знижки на ліцензії PPL. Він допомагає своїм членам шляхом подання юридичними та Прийняття на роботу ради.

Якщо салон відображає це член NHF це означає, що він краще, ніж інший салон вниз по дорозі. Хоча слід зазначити, що в перукарню сама бере свій бізнесу і договірних угод, серйозно.

AHT
Асоціація перукарів і терапевтів, заснована в 1963 році групою вчителів, перукарні однодумців національна мережа фахівців, обмінятися передовим досвідом та підтримкою. Це члени організації складаються більше з освітнього сектора перукарень. У межах від викладачів, вчителів та експертів, які мають кваліфікацію доречне навчання або працюють у напрямку досягнення цих кваліфікацій. AHT проводить Національний ініціатив • Навчання, події і фахівець демонстрації по всій своїй мережі.

Habia
У 1986 році навчання перукарському ради (HTB) була створена з метою роботи з роботодавцями, педагогів та уряду з розробки та реалізації програм підготовки та навчання для перукарень промисловості.

Habia є уряд призначив встановлення стандартів тіла для волосся, краса, нігті, спа терапія, гоління і африканських типів волосся і створює стандарти, які формують основу всіх кваліфікацій, включаючи НПК, SVQs, учнівство, Дипломи та Фонд градусів, а також галузеві кодекси практики.

У 1997 році НТВ, НТВ Шотландії, і Органом Індустрія краси (BIA), утворена перукарнями та індустрія краси Authority (Habia), включивши в індустрії краси терапії в рамках своєї компетенції. Habia був офіційно запущений д-ра КІМ Howells, тодішнім міністром упродовж усього життя, в салоні виставки, яка рік International.

До 2001 року організація в даний час називають його ініціали, Habia, і до кінця 2004 року було прийнято рішення офіційно зробити Habia назва компанії. До цього часу, нігтьової сервіс і спа-терапії були додані до компетенції Habia автора.

Habia був офіційно визнаний урядом як національна організація навчання (НТО), поки вони були скасовані в 2001 році. В даний час Habia визнається урядом як орган, що встановлює стандарти для волосся, краса, нігті і спа-сектору (в тому числі і африканських гоління волосся Карибського басейну). Основна відповідальність за встановлення стандартів органи включають науково-дослідного сектора та інформації, національних професійних стандартів, кваліфікації стратегії і навчання рамки. Центрального пункту зв’язку для інформації, Habia надає керівництво з кар’єру, розвиток бізнесу, законодавства, салон безпеки та рівних можливостей, і несе відповідальність перед урядом з питань промисловості, таких як освіта та навички.

Habia підвищує профіль своєї промисловості через пресу і засоби масової інформації, і є першим портом заходу для новинних організацій і мовних компаній на новини та довідкову інформацію.

Habia також поставляє рішення прямо на:
Салони – щоб допомогти їм зрозуміти складного законодавства, таких як охорона здоров’я та безпека праці та трудового законодавства, поліпшення утримання клієнтів та підвищення ефективності бізнесу;
співробітників – щоб отримати навички, що роботодавці повинні залишатися в курсі з вимогою клієнта і новітніх технологій, устаткування та продукції, а також куди піти, щоб отримати доступ до навчання і відповідною кваліфікацією;
тренери – доставити кваліфікації навчальні посібники з підтримкою, а також для створення успішних програм навчання, включаючи індукцію і первісної оцінки;
учнів – пропонуючи книг і навчальних посібників безпосередньо пов’язані з їх досліджень, а також шляхом винесення рекомендацій щодо кар’єрного росту та кваліфікації.

Habia дуже схожий на NHF на його підтримку для салонів і приватних осіб.

майбутнє для волосся асоціацій
Державна реєстрація виглядає як можливе вимога для перукарень рухатися вперед, щоб пропаганди передового досвіду і прибратися в промисловості