очей зморшки – Поради кращі професійні моделі

Copyright 2006 Jaks Ллойд

Спочатку ви повинні зрозуміти зморшки три шари складають шкіри. Поверхня, видимий шар називається епідермісом. Під епідермісом лежить середній шар відомий як дерми. Під це Підшкірний шар, третій внутрішній шар. З віком дерми або середньої втрати шарі, вона пружна якості. Дерма містить волокна еластину і називається білок колаген, обидва з яких запобігти зморшки і дозволяють шкірі є, що молодий, свіжий вигляд.

Шкіра здатна утримувати вологу і здібності до розтягування. Час іде дерми поступово втрачає і еластину і колагену, в результаті чого шкіра стає тоншою і менш здатною утримувати вологу. Підшкірний шар також починає втрачати жир, який дає молодий шкіри, що приємну гладку погляд.

Зморшки навколо очей, відомі як гусячі лапки, а також брови стають видимими за рахунок скорочення дрібних м’язів безпосередньо під шкірою, оточуючих область.

Вік не самотній у породженні гусячі лапки і насупив брови, мружачись при поганому освітленні або в сонячний день або навіть гострота зору знецінення може прискорити процес зморшок.

Шкури природного масло, зване шкірним салом, і деякі люди будуть мати більше, а інші менше шкірного сала і / або колагену, еластину якості також буде змінюватися від людини до людини так зморшки можуть з’явитися в ранньому віці на нещасну або має бути відкладено і в середньому віку.

Його все аж до гени і спосіб життя. Мої поради, щоб уповільнити наступ зморшки. Першою ознакою є зморшок навколо очей. Ви можете виглядати і чудово себе почуваю, коли ви отримаєте загар, але нічого не прискорює появу зморшок, ніж дії прямих сонячних променів.

Ви можете подивитися чудово з гламурним, що в усьому загар, але, з часом, ви, швидше за все, дивитися передчасно стара, як ваша шкіра в’яне і складки починають з’являтися навколо очей і на лобі.

Пам’ятайте, що коли ви вперше бачите кого-то ви обидва будете дивитися в очі один одному, тому важливо, щоб тримати їх шукає свіжий і молодий так довго, як це можливо.

Так що не спокуситися НД Завжди використовуйте високим фактором хорошої якості крем для засмаги, принаймні 20 SPF (Sun Protection Factor) або вище (я завжди використовую 30 SPF навіть наприкінці другій половині дня сонце), і повторно застосовувати кожні 2-3 години.

Сонцезахисні окуляри з високою якістю УФ (ультрафіолетового), що відображають лінзи є абсолютним, і це повинно бути навипуск у світлий час доби, навіть коли сірі та темні. Вгадайте, що – ультрафіолетових променів може ще пройти в сумний день.

Моя особиста перевагу для лінз Polaroid з покриттям на задній скоротити відображених відблисків хоча інші типи фільтрації УФ лінзи так само, як у стані зробити хорошу роботу. На щастя, є величезний вибір гламурних хорошій якості дизайнера відтінків на вибір.

Також майте на увазі не крем для засмаги або оправи об’єктива не блокуватиме усіх шкідливих ультрафіолетових променів і звертати особливу увагу шкоду сонячних променів може зробити, коли відбитий від снігу або води.

Багато моделей курити, так як це дуже напружене заняття. Моделі часто доводиться відвідувати кілька кастингів на день і кожного разу миритися з критичними зауваженнями на їх зовнішній вигляд і їх придатність для роботи.

Життя до очікувань, коли позують перед камерою або ходити по подіуму після неспокійного зміни костюма збільшує навантаження на нерви та своєчасної сигарета допомагає зняти напругу.

Однак всі ми знаємо, що куріння прискорює початок зморшок і старіння і може скоротити нашу кар’єру. Одним з основних ефектів, що куріння позбавляє шкіру дорогоцінних вологи і таким чином прискорює процес висихання.

Уникайте димний і погано провітрюваних атмосфери, що також може мати той же ефект.

Не витрачайте занадто багато часу перед екраном комп’ютера, оскільки це може викликати напругу очей і мружачись.

Отримати антивідблисковий фільтр і не забудьте зберегти дивлячись принаймні, кожні 15 хвилин і зосередитися на інший об’єкт.

Не піддавайтеся спокусі піти в солярій. Хоча очі захист забезпечується, вплив штучних УФ-променів може прискорити початок зморшок стільки, скільки природне сонячне світло і є аргумент, що збиток може бути ще гірше.

Пийте багато води. Я завжди ношу з собою пляшку води, де я йду, і я знаю, що більшість моделей зробити те ж саме. Перед виходом ввечері я п’ю пінту холодною водою так, якщо я випити вина це скоротить що ефекту зневоднення, що алкоголь може мати і допомагає тримати вас тверезим.

Використовуйте легкий зволожуючий крем на обличчя щоранку і щовечора в обов’язковому порядку. Зверніть особливу догляду навколо очей і, щоб уникнути розтягування шкіри використовувати ніжні кругові рухи кінчиками пальців.

Одна порада, моя мати навчила мене. Уникайте кладіть голову на руки, як тиск у бік підвищення контурів шкіри особливо навколо зовнішнього куточка ока.

Професійне моделювання є такою ж, як будь-який інший кар’єрі, щоб бути успішним, ви повинні працювати на нього. Зрештою зовнішність моделей піде, деякі з них мають тільки короткий інші кар’єра може тривати набагато довше перед неминучим відбувається.

У дев’яти випадках з десяти перших знак зморшок навколо очей і фотокамера завжди помічає це. Поява гусячі лапки сигналізує початок старіння для всіх жінок, так що це вкрай важливо тримати очі дивляться молоді і життєво важливим, якщо ви цінуєте свою зовнішність і хочете створити, що хороше перше враження, коли ви зустрічаєте когось нового.

зоровий контакт Перший контакт