моя страховка не покриває хірургії ожиріння

Це неправильно вважати злегка хірургії ожиріння, це не просто швидкий спосіб втратити вагу і отримати худий і тонкий корпус, але гарантує багато інших довгострокові переваги для здоров’я. Останні дослідження показують, що хірургії ожиріння може бути ефективним рішенням для захворювань як безалкогольні жирна хвороба печінки, гіпертонія, синдром обструктивного апное сну, високий рівень холестерину і навіть цукрового діабету 2 типу.

Страхова галузь повільно пробуджуються до чудеса хірургії ожиріння, розуміючи, як це може знизити загальний простори здоров’я пацієнта в довгостроковій перспективі. Однак це не означає, що це легко, щоб отримати страхові компанії, щоб покрити його вартість. Вартість хірургії ожиріння приблизно коливається десь між $ 12500 до $ 50 000, що робить його досить дорогим. Крім того, операція все ще досить новим на ринку, і багато страхових компаній досі не легко санкції страховки для цього, а деякі прямо відмовляються. Страхові компанії роблять процедуру отримання покриття для хірургії ожиріння так складно, як це можливо; все більшого їх список вимог.

Якщо ваша поточна страховка не покриває хірургії ожиріння, у вас є можливість того, щоб чекати і отримувати доповнення політика, яка дійсно покриває операції. Додатково за такою миттєвої політики, як правило, дуже висока.

Фінансування є найкращим варіантом в таких обставинах. Фінанси доступні або через фінансові компанії або через хірургічні центри самі. Кредити, як правило, довгострокові-невеликі кредити. Вони особливо доступним, якщо є відмінним варіантом, якщо ви не в змозі отримати страхової компанії, щоб покрити витрати на операції, або якщо у вас немає медичної страховки.

Самофінансування найкраще підходить, якщо ви збираєтеся на доступне хірургії. У хірургії ставки в США є високими. Однак сусідні Мексика пропонує ті ж операції з світового класу за медичною допомогою в одну третину від вартості. Як вони це вдалося?

Найбільша перевага, що глобальні Ми, американці, є висока вартість долара. У поєднанні з низькою вартістю життя через кордон пакет дуже доступним включено транспортних витрат. Якщо ви любите ризикувати ви можете провести кілька днів в і відпочивали до або після операції теж!

Перш ніж поспішати через кордон, виїзд
I) Ваш хірург – Він всесвітньо відомим?
II) об’єктів-Чи є у них акредитація Міжнародної комісії та інших клініках США?
III) міста-Наскільки це безпечно?
IV) якість використовуваних смуг-Яку якість буде використовуватися?
V) Система підтримки США. Більшість WLS потрібні подальші заходи і це непрактично і дорого поїхати в США щоразу виникає ускладнення. Так перевірка системи підтримки, перш ніж руки.

Усі сказали, це не має значення, якщо ви застраховані чи ні. Фінансування може бути предметом турботи витрат і вона знаходиться в межах досяжності, якщо ви вирішили йти в доступності з якістю.