миттєвий підйом handface

Коричневі плями
Старіння, гормональні зміни, вплив сонячних променів і хімічних речовин створює непривабливий коричневі плями, нерівна пігментація, і рак шкіри. Як жінки вступають менопаузи, скинувши рівнів femalehormones сприяти подальшому стоншування і висихання шкіри.
Для тих, хто стурбований зовнішнім виглядом своїх руках, тепер є кроки, які можуть допомогти в боротьбі з ознаками старіння.

Ніжні TCA (хімічний пілінг) може зменшити або усунути ці bronspots. ТСА-пілінг навіть може значно поліпшити зморшки і текстуру шкіри.

зв’язок і вен

З віком наша шкіра стає тоншою спеціально на наших руках. Базові зв’язки і вени стають видимими даючи руці, що скелетні погляд.

Доктор Сімоні Radiesse використовує як можливість ефективного лікування. Важливо, що ця процедура буде виконуватися кваліфікованим хірургом з глибоким розумінням анатомії рук.
Під час 15-хвилинного відвідування офісу Radiesse отримати вводили під шкіру з використанням onle місцевою анестезією. Активний інгредієнт, hydroxyapetide, знаходиться, природно, в тілі. Radiesse утолщает витончення шкіри таким чином, руки виглядають пухкими і молодими.

Руки є одним з найвиразніших частин нашого тіла, ми використовуємо їх для спілкування, виховання і творити. Часто ми забуваємо, що наші руки знаходяться на дисплеї весь час. Багато пацієнтів вибирають, щоб їх руки на лікуванні в той же час, як їх процедур особа, так, що їх результати будуть виглядати абсолютно природно.

Доктор Сімоні є лицьовий хірург, що інші лікарі обирають для своїх косметичних процедур. Тлі Доктор Сімоні в лицьовій хірургії в поєднанні з природними результатами зробило його одним з найбільш затребуваних лицьової пластичної фахівців у Беверлі-Хіллз, штат Каліфорнія.