медичні спа-процедури омолодити обличчя, тіло і дух

Медичні курорти є швидко зростаючої галузі в Америці, як з’являються нові процедури, які можуть зробити жінки виглядають 10-20 років молодше без йти під ніж. Курорт являє собою поєднання між традиційними спа-день і медичний центр.

Тому що є лікар-спеціаліст з персоналу, ці кошти можуть запропонувати традиційні методи лікування, такі як масаж і догляд за обличчям на додаток до косметичної процедури, такі як Ботокс, Рестилайн, мікродермабразія, хімічний пілінг і лазерна епіляція.

Досвід пропонує розслаблюючу альтернатива кабінет лікаря, де жінка може побалувати себе і отримувати вигоду від зручності спа, все ще отримуючи косметичні процедури від медичних працівників. Для більшості жінок, отримати лікування в спа установка є набагато більш расслабляющим, ніж отримати один в холодному, стерильний, клінічних умовах.

Різні процедури надаються за ці інноваційні та зручності для відпочинку. Ботокс є, мабуть, найпопулярнішим, широко доступні на курортах по всій країні. Ботокс вводиться навколо “мімічних зморшок” (більш хороший термін для того, що жінки називають зморшки!) Або зменшити їх зовнішній вигляд або запобігти лінії від формування або поглиблення, яка змушує жінок виглядати старше.

Це працює, блокуючи нервові імпульси, які викликають м’язи скорочуватися. Він повідомив, що три найбільш поширених областей для ін’єкції ботокса в лоб, між бровами, а з боків очей (як правило, називають «гусячі лапки»).

Ціни на ботокс діапазон значно від одного об’єкта до іншого, але, як правило курортів заряду від $ 12-15 за одиницю з лоб приймаючи приблизно на 10-20 одиниць та області навколо очей приймає значно менше. Ботокс зазвичай триває від 3 до 6 місяців.

Мікродермабразія це друге лікування, яке є виключно загального характеру, пропонуючи моложавий шкіри без пластичної хірургії. Механічного пілінгу, який видаляє верхній шар мертвої шкіри з обличчя, грудей і / або руки, мікродермабразія розкриває більш молодий, сяючою під шкірою.

Переваги включають зменшився зовнішній вигляд зморшок, розширені пори, пошкодження сонця, і грубі шкіру, залишаючи загальне більш молодий вид. Крім того, ця процедура іноді називається “обіду кірка”, тому що це досить швидко і не вимагає великого часу відновлення. Ціна на мікродермабразії зазвичай коливається від $ 100-150 для одного сеансу, хоча в цілому кілька сеансів рекомендується для досягнення оптимальних результатів.

Рестилайн, хімічні пілінги, і лазерні процедури також низька вартість, ефективні методи лікування пропонують виглядати молодше без йти під ніж. З медичних спа, просте баловство день може значно поліпшити ваш зовнішній вигляд з практично немає часу на відновлення.

Одне з важливих питань при виборі медичних спа полягає у визначенні того навчений лікар бере участь з метою контролю та нагляду за різними процедурами. У той час як лікар не обов’язково повинен проводити процедури, важливо, що людина робить них кваліфікованих, досвідчених і підготовлених лікарів. Правила варіюються від штату до штату.

В цілому, медичні спа є прекрасною альтернативою в кабінет хірурга, щоб отримати лікування, яке залишить Вас виглядає більш світиться і молодий, ніж ви думали можливо, весь час відпочинку в спа-як установка.