макіяж догляд – Top 10 помилок макіяжу

ONE – Носіння темних лайнер губи помадою з легким це спосіб застарів. Носіння підходящих лайнера і помади є правилом дня для нового тисячоліття. Макіяж, який є заниженим у відповідність з більш природний вигляд сьогодні.

ДВА – Використання губ, щоб намалювати лінію, що виходить за вашу природну лінію губ застарілими. Тримайте лінію губ природним. Є нові продукти прямо зараз, які можуть допомогти повніти ваших губ. Гарячі типи губ блиск для губ або підсилювачів тепер доступні, які можуть збільшити обсяг ваших губ автора.

ТРИ – нічия в брови також пішли в минуле. Існує в даний час брів порошок, який можна використовувати для підвищення природною лінією вашої брови. Ці порошки більш тонкий вид.

ЧОТИРИ – Олівець для очей складна річ. Тримаючи його в управління може створити сексуальний погляд, підводка для очей, розширюючи занадто далеко повз кута ока можна по зробленому. Погляд Клеопатри відмінно підходить для Хеллоуїна, але і для повсякденного вона просто з’являється перебільшена.

П’ЯТЬ – масивні туші просто виглядає дуже погано. Це де краще покупці косметики варто. Деякі з дешевших брендів грудку до жахливо або використовуйте щітку, який не підходить. Є деякі туші низької вартості, що насправді добре. Лореаль є кілька хороших.

ШІСТЬ – кричущі рум’яна певний погляд 80-х. Використовуйте велику кисть рум’яна Наносити рум’яна так що ви отримаєте хороший змішаний подивитися, що це більш природно. Ви хочете, щоб сторонні бачили все обличчя, коли вони дивляться на тебе, на загальний зовнішній вигляд. Ви ж не хочете, щоб вони були просто бачачи ваші щоки.

Seven – Є різні кольори туші, доступних сьогодні, чирок є одним з них. Підлітки можуть піти з більш екзотичними квітами, але вишуканий вигляд піти на темно-синій. Це для жінки, яка хоче, щоб його сприймали всерйоз.

ВІСІМ – Я бачив багато жінок роблять цю помилку … Вони торт на фундамент за проблемною шкірою. Мені потрібно спочатку сказати, що є багато чого, що можна зробити сьогодні для жінок з проблемною шкірою. Є багато продуктів, які можуть прояснити проблеми шкіри, такі як розацеа, акне або коричневі плями. Для жінок, які мають більш серйозні питання, є лазерне лікування, пілінги, мікродермабразія, і догляд за обличчям. Обов’язково використовуйте мінеральну косметику якщо у вас є вугруватої шкіри. Якщо у вас тонкі лінії ви можете змішати зволожуючий крем з якістю вашого фонду, щоб допомогти заповнити в тонких ліній.

ДЕВ’ЯТЬ – фундамент повинен бути змішаний на лінії щелепи. Багато жінок просто не схоже, щоб зловити цю помилку, навіть якщо вони, дивлячись у дзеркало при застосуванні їх макіяж! Найголовніше, ви повинні вибрати колір, який Фонд точно відповідає вашим кольором шкіри. Використовуйте губку, щоб нанести макіяж, який буде йти довгий шлях, допомагаючи змішати ваші основу лінії.

TEN – Раніше вважалося, річ кілька років тому, щоб вирівняти шлях повіку навпіл з підведенням для очей. Сьогодні рада, щоб відкрити очі з м’яким поглядом, застосовуючи порошок лайнера і викладом усієї області очі вище і нижче очей.

Красива жінка Сьогодні це той, хто з’являється впевнено і в хорошому стані, і всіма засобами, в контроль над своєю зовнішністю. Вона знає, що вона весь пакет, а не тільки індивідуальні особливості. Перше, що робить враження це ваше обличчя при зустрічі з новими людьми. Топ вашого обличчя за допомогою макіяжу, а як ви одягнулися б ваше тіло з одягом.