лінгвальні брекети є унікальними брекети

Деякі з найбільш цікавих типів брекетів, які можна використовувати є лінгвальні брекети. Це варіант вирівнювання зубів, який може працювати для дорослих і підлітків старшого віку, щоб допомогти з отриманням своїх зубів, щоб бути прямими. Це те, що не може бути доступним для всіх людей, хоч. Ці брекети працювати в тому, що вони мають кронштейни та проводи, які подібні до того, що показаний в типових застосувань брекети. Однак ці роботи мовах фігурних дужок в тому, що вони знаходяться на задній стороні зубів, а не на лицьових сторонах. З цим буде складніше для людей, щоб мати можливість їх бачити.

Що відбувається з цими дужками те, що вони будуть оброблятися таким же чином, що стандартна форма брекети буде працювати дюйма Це де ці дужки будуть належним чином затягнуті, де зуби зможуть або переїхати в певні посади чи щоб залишатися в певному положенні. Останньому випадку буде використовуватися у випадках, коли зуби можуть повернутися до кривих положення після стандартної обробки обробляється.

Тому що, як фігурні дужки, як правило, не збираються бути затягнуті вони будуть використовуватися в першу чергу на тих ділянках зубів, які потребують незначних процедур. До них відносяться зуби, які можуть бути легко виправлені протягом всього лише декількох місяців. Іншими словами мірою крайні типи ортодонтичних потреби будуть ті, які можуть легко скористатися цими лінгвальні брекети. Для того щоб ці дужки, щоб бути правильно встановлені стоматолога, який може обробляти лінгвальні брекети потрібно буде мати можливість отримати гарне кількість доступу до зади своїх зубів. Особа, зуби мають нормальні криві, які показують задами є ті, які вигнуті досить, щоб, де їх можна лікувати належним чином зможуть отримати ці дужки, щоб працювати.

Як вже згадувалося раніше дорослих і підлітків старшого віку є найпопулярнішими кандидатами на ці дужки. Однак є два міркування використовувати щодо цих брекетів. Перший кандидат повинен мати здоровий укус і не повинні фігурувати укусу, де зуби відрізняються високим рівнем перекриття. Крім того, вирівнювання зубів не повинно бути занадто далеко, туди, де тиск, необхідний, щоб отримати дужки, щоб робота буде занадто сильним.