зробити свій власний мазь календули

Квіти не просто там для прикраси. Вона також може бути використана для лікування та створення природних засобів, як і календули. Насправді ця флора має велику кількість антиоксидантів звані флавоноїди, які можуть допомогти вашій шкірі бути захищена від вільних радикалів. Крім того, це також сприяє загоєнню ран і просування сухої шкіри одночасно. Нижче перераховані кроки, щоб слідувати, якщо ви хочете зробити свій власний мазь календули.

• Взяти хоча б півсклянки сушених пелюсток календули і відкладіть її в сторону в невеликій мисці.
• Розтопити не менше 10 унцій рослинний жир потім додати столову ложку бджолиного воску. Якщо ви не можете знайти рослинний жир, попросіть Крем С, так як вона більш популярна в цьому імені.
• Для створення DIY календули, покласти в пелюстки C крем і бджолиний віск суміші. Просто дозвольте пелюстки занурюють у зазначеній суміші. Натисніть пелюстки по краях каструлю так що ви б випустили природних властивостей, які присутні в квітці.
• дайте йому охолонути і повторіть процедуру знову і знову, поки пелюстки не будуть вони вже розсипався.
• Підготуйте невелику чисту банку. Переконайтеся, що він повністю висохне перед заливкою в суміші.
• дайте йому охолонути розміщення кришкою або будь-яке покриття на банку.

Після того, мазь календули вже охолоне, тепер ви можете почати використовувати його на вашій шкірі. Піну обережно покладіть на райони, постраждалі від роздратування шкіри, екзема, псоріаз і багато інших. І оскільки цей засіб з 100 відсотків натуральних інгредієнтів, ви можете навіть використовувати його на дітях, коли вони отримують укуси комах. Це не дозволить їм свербіж і подряпин укусу. Ті, у кого сухі ноги також може піну DIY календули вночі і покрити її допомогою носка, а також.