гарячі нові ідеї татуювання для дівчаток

Ви завжди хотіла татуювання, але ніколи не був зовсім впевнені, що отримаєте? Боячись, що те, що ви виберете, буде виходити з стилю? Є так багато варіантів-це все одно, є в одному з тих ресторанів, де все виглядає добре, і у Вас є 7 сторінках перших страв у спокої, щоб вибрати з. Але тепер, однак, є допомога-ось деякі великі нові ідеї татуювання для дівчаток.

Одна з перших речей, щоб думати про те, коли ви робите вибір про татуювання місці. Частина розташування рішення залежить від того, хто ви хочете бути бачимо татуювання. Якщо те, що ви хочете, є те, що кожен побачить, щиколотки, верхню частину спини / плечей, а верхня рука деякі місця, які дійсно популярні зараз.

Для більш інтимні татуювання, ті, навколо пупка, на верхній частині грудей, на внутрішній частині стегна, або на нижню частину спини буде відмінним розташуванням. Інша популярна ідея, щоб отримати просто дуже маленький на одну з ваших стегнах-Таким чином, він все одно буде видно, коли ви носите купальник, але це досить тонкі, що вам не доведеться турбуватися про ваших вчителів або інтерв’юерів бачачи його !

Схоже на концепцію пупка, багато дівчат отримують татуювання-на “палець кільця” прямо зараз, а також кільця на пальцях і браслети на зап’ястях і щиколотках. Задню частину шиї також чудове місце для татуювання, особливо якщо у вас є волосся, як правило, охоплює IT-просто мигцем побачити це зведе хлопець дикій природі.

Тоді, звичайно, ви повинні вирішити, що ви хочете, власне, ваша татуювання, щоб бути. Є основи як сердечка, зірочки, метелики, і китайські ієрогліфи, але є також велика кількість інших речей, з яких можна вибирати. Чому б не спробувати гельська символу або слова, або те, що ви бачили на плитку Mah Jong? А ще краще, створити свій власний тату-ви можете створити його з поєднання форм і кольорів, а художнику намалювати його на вас з вашими вимогами.

Кольори також відмінний спосіб весело провести час проектування вашої татуювання. З технологією, яка в даний час, ви можете отримати майже колір ви хочете у вашій татуювання, і стільки різних кольорів, щоб його як тільки можна собі уявити!