Як позбутися від шрамів від різання себе – як ви можете позбутися від шрамів різання без хірургії

У мене було кілька поганих раз близько року тому і спробував вирішити їх не в ту сторону. “Скорочуючи собі” Як я можу позбутися від шрамів без операції? Я боюся вони будуть виглядати погано професійно. Чи можете ви дати мені кілька порад про те, як позбавитися від шрамів від різання себе?

Є багато в сучасному світі, хто хоче позбутися від шрамів різання. Питання вище попросив цього хлопця, який має ріжучі шрами і хотіли б змусити їх піти, боячись, що вони можуть вплинути на його професійно. У цій короткій статті я дам вам кілька порад і рекомендацій про те, як лікувати шрами від різання. Буде також надавати посилання на веб-сайти більш заздалегідь, де ви можете отримати ще більше допомогу з вашою проблемою лякати.

Одна річ, з самими шрами тому, що вони повинні зникнути природним плином часу, моє дуже слабкі зараз можу тільки сказати в певний ангел у світ. Ви можете спробувати, щоб прискорити процес, використовуючи шрам крем, вони продають їх у місцевому аптек. Ви можете піти в аптеку і запитати їх, вони можуть найкращим чином допомогти Вам з видом продукту U повинні використовувати.

А вся справа в тому, що ви просто не йдуть показ рубців від різання і, сподіваюся, ніхто навіть не помітять їх. Люди на робочому місці взагалі намагаюся не вказувати народам недоліки. Це змушує їх виглядати погано теж. Ви можете зробити кілька речей. Ви можете просто почекати, поки вони зникають, тому що вони будуть. Або ви можете спробувати використовувати крем або ліки, які робить рубці йдуть. Або просто зробити дослідження про те, як позбутися від них.

Крім того, спробуйте Bio Oil. Але це займає до трьох місяців працювати повністю, а ви повинні бути дисципліна при її використанні.