Ні краси поту влітку керівництво

У глуху літню спеку, залишаючись прохолодним або принаймні даючи поява бути прохолодно починається з не дозволяючи їм бачити Вас потіти. Іноді це майже неможливо, щоб не відчуваючи липкі і пітні, але коли цього можна уникнути за допомогою всього лише кілька порад, чому wouldnâ € ™ т ви?

У спекотний літнім ранком, почніть свій день з душем використанням антибактеріальних мила. Бактерії на тілі процвітає у вогні, додати вологи і у вас є живильне середовище для запаху. Після висихання добре, розпорошите по всій невелику кількість розчину хлориду алюмінію антиперспірант. Дайте ваші додаткові спітнілі плями трохи більше уваги.

Після сухий на дотик, вибирати порошок, який зроблений для контролю вологості. Дитячі порошки чудово підходять для цього, а також порошки тальку. Якщо ви плануєте носити духи, переконайтеся, що порошок компліменти духи і не більше цього. Будьте впевнені, щоб порошок злегка по центру спини, декольте, і складки ніг вашої пахової області. Такі основні області, де волога має тенденцію збирати. Світло посипати порошком жіночої зробив для вологи або тальком у ваших трусиків також допоможе зберегти відчуття свіжості протягом всього дня. Не забувайте про ваших ніг! Спрей підошви ніг з антиперспірант і якщо ви носите закрите взуття, кинути трохи порошку в них, щоб допомогти тримати ноги сухими.

Для Вашої особи, завжди починаються з чистим свіжим обличчям. Під час спекотних літніх місяців, якщо ви можете уникнути використання Фонду, зробіть це, але якщо т один крок вашої краси режиму, що ви відчуваєте, що не голим, переконайтеся, що ви використовуєте основу, що немає масла, що має матове покриття, як радість Косметика Лотарингії . Ви можете спробувати замість того щоб використовувати ваш фонд, як звичайно, просто використовувати трохи консілера у гарячих точках і легкий порошок. Тримайте рум’янець до мінімуму. Літній час прекрасний час, щоб вирватися з порошкоподібного бронзатор. Він надає шкірі природний вигляд НД поцілував згідно з темою літа.

Пропустити олівці для очей в жаркі літні місяці, і якщо ви використовуєте тіні, тримати їх світло. Тіні мають тенденцію до збільшення і запустити, і лайнери бігати і розмазати легко з додаткової нафти тепла допомагає шкірі виробляти. Останнє, що ви хочете, щоб турбуватися про те, коли ви, весело проводячи час на сонці очі єнота. Дайте вашим віям локон з бігуді вії і точно пробив у кінчиках вій водостійку туш, щоб дати визначення. Літні губи просто потрібно поцілунок блиск, проте захистити їх спочатку з бальзамом для губ SPF або глазур’ю перед застосуванням будь-яких блиском. Літня повинна бути легкою і веселою, не обтяжені вниз важкий макіяж або затяжний рутини. Сонце чекає вас, але це wonâ € ™ т чекати вічно. Кохана € ™ т втрачати ні хвилини про це!