Лак для нігтів – історія

Лак для нігтів була висока модний аксесуар кінця протягом тисяч років, входячи в життя жінок у масовому масштабі тільки в 20 столітті. Чи знаєте ви, що, коли ви фарбуєте нігті, ви йдете по стопах аристократії від китайських і єгипетських династій? І ви ступаєте у взутті ‘роялті’ пізніше Голлівуді. Це коротке керівництво до історії лак для нігтів пояснює, чому вона завжди була високою продукт краси суспільстві, коли він був запущений в сучасні часи і моди, які були до лаків для нігтів ми носимо сьогодні приїхав, щоб заповнити магазини та салони по всьому світу.

Найбільш ранні записи лак для нігтів, здається, відбуваються в Китаї, де близько 3000 до н.е. вона була зроблена з бджолиний віск, яєчний білок і гуміарабік і тоновані з яскравими квітковими пелюстками. Знадобилося кілька годин, щоб пофарбувати нігті, так що це не дивно, що так само, як це було для стародавніх єгиптян, лак для нігтів був винятковою прерогативою китайського вищого класу. Клеопатра, як вважають, носили темно-червоний, і, що цікаво, в пізніших китайських династій, цікаво металік, здається, були в моді на час.

Ближче до будинку, від 18-го століття, європейські методи манікюру очолювана ортопеда доктора Sitts перейшли на бік США. Але це не було до 1920-х років, що сучасні лаки для нігтів отримала широку популярність. Новий лак для нігтів замінили паст або порошків, використовуваних для любителя нігтів, які як правило, мають лише тимчасовий ефект. Винахід сучасних лаків для нігтів зазвичай пов’язують приблизно 1920 до французького візажист на ім’я Мішель Менар, які працюють на компанію, яка згодом перетворилася на Revlon на початку 1930-х років. Він почався як заслінка тенденцію і до 1940-им був прикрашають нігті роялті Голлівуду, такі як актриса Рита Хейворт.

1950-ті роки яскраво-червоний лак для нігтів відповідний червоних помад (думаю, Люсіль Болл), або бліді мерехтливі гвоздики матовим. 1960-і роки бачили багато блідою помади (думаю, Бріжит Бардо), важких підводка для очей (думаю, Елізабет Тейлор в «Клеопатра), лак для нігтів були схильні використовувати бліді, пастельні тони. До 1970, більш “природний вигляд” був, поряд з відходом у панк і гот стилі в самому кінці 1970-х з чорними лаки для нігтів. 1970-х років також бачив два дуже важливих віх в історії лаку для нігтів.

Введення акрилових нігтів супроводжується приблизно в той же час, офіційний запуск для французького манікюру набори із зображенням оголеної кольору бази і білий лак для нігтів для нігтів. У 1980-х роках, вдарив ТВ-шоу “Даллас” і “Династія” допомогли очолити “powerdressing ‘, з великою кількістю яскравих кольорів для макіяжу в тому числі нігтів, і рівну увагу на” великій “, супер-стилі волосся. Рівним чином, Мадонна запустила фанки, сміливий погляд, в тому числі неонові лаки для нігтів. Найважливішим чинником у 1980-х роках був безперечно розширення салон квітів якість нігтя. Перенесемося в 1990-х роках, хоча, улюблений відтінок Клеопатра знову стала, можливо, гарячі тенденції моди десятиліття.

Культ Тарантіно хіт фільм Кримінальне чтиво Рекомендовані актриса Ума Турман носити короткі квадратні нігті і тіні Chanel Rouge Noir / вамп. Темно-червоний швидко стали визначальними моди десятиліття. У нульові, ймовірно, найбезпечніший заяву просто, що збільшення відтінки лаків для нігтів від кращих брендів приступила величезна різноманітність різних напрямків. Акрилові нігті були твердо в моді, з нейл-арт за участю моделей, дорогоцінні камені і фольги. Кольори сьогодні як і раніше мінятися при кожному модному сезоні; кращі бренди беруть своє натхнення безпосередньо з злітно-посадкових смуг високої моди.