Волосся retexturing (згорнутися риформинг)

Питання: Моє волосся кучеряве і кучеряве. Мені подобається ротор, але не завивають. Що я можу зробити?

: Спробуйте, як ваші волосся retexturized. Це хімічний процес, в основному, як Перм, але це ваші реформи локон, роблячи її гладкою, зберігаючи при цьому завиток. Не забудьте обговорити волосся retexturizing як і всі хімічні процеси, зі своїм стилістом, тому що не кожен ідеальний клієнт для нього. F.Y.I. Нижче наведені кроки вашого стиліста приймає, даючи клієнтові retexturized волосся:

1. № 1 Лосьйон застосовується на всій голові. № 1, лосьйон використовується, щоб пом’якшити нутрощі ланцюга білка волосся (де відбувається завивають і природну форму локон формується.)
2. Полоскання волосся і стану. Волосся розслабилася і майже готові до реформ.
3. Волосся випадає у великих роликів. № 2, лосьйон застосовується для реформування волосся на розмір і форму валика. (Скручування або хвилі такої ж великий, як ви хочете.)
4. добре промити.
5. Naturalizer застосовується для фіксації волосся у свою нову форму.

Результат: завивають без, гладке волосся з розкішними локонами або хвилями.

Питання: Чи є retexturizing Recommeneded для всіх?

A: Ні професійним стилістом є кращим людиною, щоб вирішити, чи варто retexturizing підходить саме вам. Загалом, мульти-хімічних оброблені або супер тонкі волосся не будуть мати кращі результати. Retexturizing більше для сильних, жорстких волосся з природно кучеряве жорсткі завитки.

Питання: Чи означає retexturizing волосся процесу збиток?

: Retexturizing це хімічний процес, і як і всі хімічні процеси, якщо він не зробив це може висушити волосся. Пошук професіонал з великим досвідом є найбільш важливим, що ви можете зробити для вашого волосся. Слово “retexturize” може здатися страшним, але реальність цього хімічного процесу, насправді набагато м’якше, ніж регулярні завивка волосся, випрямлення, відпочинку або забарвлення волосся. Ризик пошкодження волосся дуже мінімальні.

Питання: моє волосся Теплові Відновлення (TR). Чи можу я спробувати retexturizing процес?

A: Ні, будь ласка, почекайте, поки ваше обробляються волосся не виросла з.

Питання: Мій волосся підсвічується з хлоркою. Наскільки це безпечно спробувати retexturizing процес?

Відповідь: Наш перший відповідь немає, але краще мати надійного професійного реально поглянути на ваше волосся і прийняти рішення. Волосся тільки з одним кольором волосся (деякі освітленого волосся), як правило, безпечні, залежно від сили та здоров’я волосся.