ніколи не намагайтеся анти старіння зморшок, зменшення крем, який не містить натуральні інгредієнти

Це може звучати трохи різко, тому що є сотні догляду за шкірою і проти старіння креми, які містять хімічні речовини, як частину своєї формулі, однак більшість кремів, що містять хімічні речовини небезпечні для вашої шкіри, і ви повинні уникати їх.

Дозвольте мені дати вам простий приклад, алкоголь використовується в багатьох наповнювача зморшок креми, які стверджують, що вони дуже ефективні, якщо вони фактично прикрити зморшки на деякий час, але те, що вони не говорять вам, що алкоголь сушить шкіру вгору і сухий шкіри викликає зморшки.

Тому перше, що, щоб уникнути креми зі спиртами, є й інші креми, які містять дешеві хімічні речовини, щоб допомогти зменшити зморшки, і вони можуть зменшити зморшки, а ви будьте використання крему, але після 6 місяців, якщо ви зупиняєтеся, щоб використовувати ці креми ви шкіра повернеться в свій попередній стан і отримаєте більш зморшкуватою.

Кілька синтетичних інгредієнтів, які ви повинні уникати, є:

парабени
алкоголь
вазелін
аромати
інші

анти старіння зморшок, зменшення крем інгредієнтів

Так що хороший і ефективний анти зморшок крем повинен бути виготовлений з органічних і натуральних інгредієнтів, які є безпечними для використання на будь-якому типі шкіри.

Деякі з кращих натуральних інгредієнтів

Вітаміни A, B, D, E, у них сильні антиоксиданти і запобігти пошкодження вільними радикалами.

CynergyTK, являє собою натуральний інгредієнт, який містить функціональні кератину, який дуже схожий на волокна шкіри, цей інгредієнт є хорошим антиоксидантом, відновлює шкіру і стимулює виробництво колагену і еластину.

Вакаме, чи є ругой натуральний інгредієнт, що було доведено в клінічних випробуваннях інгібувати фермент, який запобігає виробництво кислоти. Тому гіалуронової кислоти збільшується і ваша шкіра стає більш пружною.

Коензим Q10 є одним з найпотужніших антиоксидантів і мають багато інших додаткових переваг, запобігає захворюванням і, виявилося, захищає шкіру від токсинів і вільних радикалів.

Існують багато інші натуральні інгредієнти, які допомагають для відновлення шкіри від пошкоджень причин токсинами і втрати еластичності. Читайте етикетки кремів, які ви хочете купити, і уникнути небезпечної речовини, що буде боляче Yoru шкіри більше, ніж допомогти.