дайте мені п’ять хвилин на день, і я дам вам добра complextion.

Мене звуть графиня. Будучи, що я домосід мати двох дітей і дружина поліцейського мотоцикла, я можу, звичайно, розумію стреси і проблеми випробували, коли намагаються (дійсно намагаються), щоб піклуватися про себе.

Я зараз 30 років і завжди мав трохи акне. У дитинстві, я намагався Noxzema, Clearasil, простої води і мила, алкоголь і навіть зубну пасту (я чув, що це плями висихають). Поки я ріс, я виявив себе модернізацію мої покупки, щоб ті продукти, які обіцяли доставити результати, як і всі інші речі, зробив, але тепер вона якраз стоїть більше! Ми всі знаємо їх, і деяких з вас навіть намагалися їх: Neutrogena, Proactiv, Clinique, Avon, Mary Kay. Тепер не приймайте це неправильний шлях, але для деяких, ці продукти були точно, що їм потрібно, і, здавалося б він працював на них. Ці продукти просто не працює для мене, і якщо ви все ще зі мною, можливо, не працював для вас теж.

Я знайшов рішення. Він працює, і це чудово. , Що було виявлено, є продуктами, які дійсно, поза всяким порівняння. Існує нова ера в догляді за шкірою для тих, хто в 20-х, 30-х, 40-х, 50-х років, а також, а також схильної до появи прищів і чутливої ​​шкіри. На мій погляд, вони просто кращі системи навколо. Це догляд за шкірою мети вікової шкіри, насправді відбувається за жирною, сухою або комбінованої шкіри. Так що, якщо ви шукаєте для догляду за шкірою, які постачають рішення видимі результати за шкірою ви “може” бачити, шкіра у вас “” не бачить і шкіри ви “будуть” бачити, вам не потрібно шукати далі. Ось де вам досягти ВСЬОГО WELLNESS ШКІРИ.

Ви можете сказати мені: “Графиня, я хочу подбати про себе. Як я знаю, що це буде працювати для мене, коли все інше не вдалося?” Або ви можете сказати: “Графиня, все робить мою шкіру вирватися або отримати червоної і роздратованою, і я просто бачити не доводилося видимих ​​результатів. Я втомився намагатися, і волів би просто використовувати двадцять доларів лайно сидить на моїй ванні лічильника “.

Як і я, Ви, напевно, купували дурь У пляшку або трубки або що протягом багатьох років. Якщо ви все ще читаєте це, то ви не знайшли те, що працює. Ну, у мене є. Хіба це не варто того, щоб ви, принаймні, дати йому шанс? Зрештою, ми даємо шанс лайно занадто довго. Те, що я намагаюся сказати, що, не дай відсутність результатів у минулому перешкодити вам отримати результати, які ви заслуговуєте у вашому майбутньому. Я підганяє ваш догляд за шкірою. І якщо, за деякими невеликий шанс, і я маю на увазі тонкий, ви не отримуєте результати, я особисто буду працювати один на один з вами, поки ви не отримаєте їх. Ви не пошкодуєте про це!