Як вибрати кращий пластичний хірург

Коли є пластичної хірургії в кожному куточку як можна вирішити, що кращий?

Очевидно, що інтерв’ю є кращим способом піти, якщо можливо, як колишній пацієнт, як правило розкрити всі дрібні деталі про пластичної хірургії – аж до своєї лікарський такт і професіоналізм під час процедури.

Вони можуть також говорити з перших рук про свій досвід з косметичної хірургії, а також плюси і мінуси процедури, які ви думаєте, щоб пройти.

Посилання на колишніх пацієнтів може бути заданий кабінеті лікаря собі або може бути краще отримати, попросивши час для близьких друзів і сім’ї, які, можливо, також курс лікування на цьому об’єкті. Простий пошук в Google імені лікаря також можуть допомогти вам стикатися з позитивною або негативною зворотного зв’язку від колишніх пацієнтів і співробітників.

Правда, виконавши пошук Google є великим загалом, намагаючись знайти кращий пластичний хірург у вашому районі. Це правило, в Інтернеті, що пацієнт має можливість дізнатися про медичної недбалості або цитати костюмів оточуючих конкретного лікаря через старі статті або новини медичних сайтів огляду.

Як слово застереження, хоча, навіть якщо лікар приходить бездоганно чистими в області халатності костюми, негативні відгуки в пресі або пацієнта зворотний зв’язок, це завжди краще запитати пластичних хірургів точно, скільки процедур, як ваш, що вони зробили до цього певну дату .

Лікар може мати лише обмежений вплив з певною процедурою, в результаті чого ви морської свинки в майбутньому. У випадку, якщо ви опинитеся незручними з відсутністю лікаря досвіду в цій галузі, все можливе, щоб знайти когось, з трохи більше досвіду.

Нарешті, слухати ваші кишки при виборі пластичного хірурга. Зрештою, це людина, яка буде різко на вас з ножем в дуже видному місці (особливо коли мова йде про особу), і ви повинні бути впевнені, що ви знайомі до підписання геть на косметичної хірургії.

Деякі можливі речі, які слід враховувати при визначенні того чи ні використовувати певний пластичний хірург може бути, наскільки добре ви зверталися за кількох візитів до лікаря, провідних до операції. Сказав доктор поспішати візиту? Лі пластичний хірург відрізати вас і зробити вас відчувати, як ніби він або вона не цінує ваші побажання зовнішній вигляд вашого власного тіла? Він або вона адекватно пояснити розглянутої процедури і ризики та ускладнення, які можуть послідувати косметичної хірургії?

Якщо ви не задоволені відповіддю на будь-який з цих питань, краще довіряти своєму інстинкту і піти десь в іншому місці. Відомий пластичний хірург з його особою у всіх журналах і місцевих рекламних щитів може здатися, що кращий вибір через його слави. Однак, якщо він кидається через ваше відвідування офісу і ледь слухає вас кажуть, ви можете розраховувати на те, що лікар буде дуже невеликою допомогою процедури повинні піти не так, або ви страждаєте несподівані ускладнення після операції.

Таким чином, краще всього слідувати своєму серцю і вибрати пластичного хірурга, що ви відчували себе комфортно з при розгляді косметичної хірургії.