Поради свято волосся

Якщо ви хочете розкішне волосся знаменитості, коли їдуть у відпустку, то читайте далі, як у нас кращі поради про те, як зберегти здорове волосся, навіть якщо ваші сонячні ванни і купання.

Ніл Муді раду для сухого волосся

Якщо ви волосся вже трохи сухої, перед виходом на пляж покласти 50p суму розміром Крем де Коко на вашому волоссі. Зв’яжіть Ваше волосся у хвіст або вузол і нехай сонце робити цю справу.

C Beverly підказка для фарбованого волосся

Це дуже важливо, щоб ваші волосся пофарбовані, перш ніж іти у відпустку. Маючи на увазі, що ваш колір зникне трохи, я рекомендував би мати сильніше і багатше колір.

Марк Гілл підказка для волосся опік

Як і шкіра, волосся можна легко записати на сонці. Отримати в звичку використовувати захисний спрей SPF на щоденній основі, щоб захистити волосся від пошкоджень і сонце стрес.

Кевін Мерфі підказка для кучерявого волосся

Після прийняття сонячних ванн, якщо ваше волосся кучеряве і грубі взяти трохи Рух Лосьйон і протерти через ваші волосся, це буде поєднуватися з солі у воді і дати вам трохи текстури.

C Beverly підказка для тепла

Висока температура викликає хаос! Пряме волосся йде плоскими і млявими, тому застосовувати світло сироватка застосовується до кінців волосся тільки. Кучеряве волосся стає все більше і frizzier, так що я б рекомендував використовувати бальзам керлінг.

Tigi щодо запобігання шкоди наконечником

Переконайтеся, що ви використовуєте хороший гребінь, щоб мінімізувати збиток. TangleTeezer його унікальним засобом по догляду за волоссям, що виганяє клубки, це чудово для вологих волосся пляжі, оскільки це видаляє вузли швидко і безболісно.

Ніл Муді підказка для волосся морську сіль

Морська вода завжди відмінно підходить для залишаючи сушитися на волосся, щоб отримати сексуальне Бічі текстури у вечірній час. Вранці, хоча, обов’язково промийте морської води і бризок на деяких Prep спрею.

Марк Гілл підказка для пляжу зачіски

Не більше ускладнити зачіски. Коси є одним з найбільш гарячих тенденцій цього року. Найкраще досягається на гладкій поверхні, першого обприскування волосся з моєї відпустки волосся Спрей Анти вологості для блокування вологості.

Paul Mitchell підказка для пляжної вечірки виглядає

Якщо ви збираєтеся на пляжну вечірку, то спробуйте смуг, пензлики, затискачі, шарфи, гребінці, гірки та багато іншого, щоб зробити ваші волосся виглядає нахабний і сексуально.

Ніл Moddie підказка для занадто багато сонця

Якщо ви турбуєтеся про сонце відбілювання ваші волосся світліше, а потім рівномірно розподілити невелику кількість джмелів і джмелів Залиште в промити кондиціонер через підсушені рушником волосся і тасьма його туго.

Tigi підказка для пошкодження сонця

Кращий спосіб, щоб скасувати літній ушкоджень є збільшення рівня вологості. Годуєте волосся з Catwalk вівсянки і шампунь Мед та Conditoner!