Ліпосакція дізнаєтеся, що робить SmartLipo і припухлі різних

Якщо ви зацікавлені в позбавленні від декількох кишені жиру на вашому тілі, ліпосакція може бути для вас. Цей вид лікування найкраще підходить для тих, хто має впертий ділянок жиру на їх тілі, що вони хотіли б усунути.

Він не призначений для екстремального схуднення, оскільки ви можете тільки втратити від 3:59 фунтів після ліпосакції. Якщо ви вважаєте себе здоровим і у формі, але просто хочу, щоб відмінно виглядати в будь-який тип одягу, це один вид операції ви повинні розглянути. Однак, знаючи різницю між кількома типами, особливо нових розробок в технології, має важливе значення.

Часто цей вид операції вимагає загальної анестезії, яка тільки й має свої ризики. Коли пацієнти є вибір, вони зазвичай воліють мати тільки локалізовані анестезія застосовується до області проходять процедуру так, що вони можуть залишатися у свідомості весь час.

Це означає, що область занімілих вниз розведеним анестетик, який називається припухлі ліпосакції. Цей метод сприяє швидшому одужанню і навіть пропонує гладкий результат. Чи не Це не дивно, такого роду операції переважніше, ніж типи за участю загальним наркозом.

Стільки, скільки припухлі тип хірургії вважається поліпшення в порівнянні з іншими методами, є ще одна тенденція розвивається в промисловості називається Smartlipo. Вона заснована на ідеї, що припухлі лікування почалося, тому що це також локалізовані процедура, і може бути використаний тільки один раз в області tumesced.

У Smartlipo, слабкий лазер здатний зрідження жиру через верхній шар шкіри, а отриманий рідкий жир віддаляється через невеликий розріз. Лазерні також обмежує кровотік шляхом герметизації кровоносні судини в області, яка означає, що менше втрати крові, що призводить до менш набряки та синці після процедури. Це відповідає період відновлення в день або близько того, і бинти можуть бути видалені приблизно через тиждень.

Обидва припухлі ліпосакції і Smartlipo здаються поліпшень в порівнянні з звичайними версіями операції, які вимагають загальної анестезії. Існує менше ризику, так як обидва локалізовані і використовувати нові технології для мінімального часу простою і дискомфорт. Smartlipo просто бере будівельні блоки припухлі лікування і додає до них з його здатністю зменшувати набряк, втрата крові, і часу на відновлення.

Тільки ви і ваш лікар може визначити, який вид лікування краще для вас, але отримання інформації про різні типи ліпосакція є хорошим першим кроком.