Лос-Анджелес хірургія носа для етнічних хворих з ДР. younai

Існує Лос-Анджелесі Ринопластика процедури, спрямованих на підвищення кожен тип носа. Існують процедури для носа більше, менше, довше, коротше, ширше, більш вузькі, і так далі. У той час як Лос-Анджелес хірургія носа раніше був “один розмір підходить всім” тип процедури, в даний час пацієнтів, багато з етнічного походження, може мати індивідуальне роботу носа, який враховує кожну унікальну деталь етнічні риси цієї особи та особи функції, в результаті чого новий ніс, який гармоніював з лицьового естетичної пацієнта. Іншими словами, в той час як кілька років тому, коли Лос-Анджелесі косметичної хірургії була розрахована на “Кавказький” особи, етнічні пацієнтів ринопластики б у кінцевому підсумку отримати кавказьких виду носа, а не той, який гармонійно вписується з їх іншими унікальними рисами обличчя. Тепер, етнічні пацієнтів Ринопластика дозволить поліпшити їх зовнішній вигляд, зберігаючи свою етнічну ідентичність, отримуючи ніс, який доповнює, а не зміщення їх риси обличчя.

Доктор Younai являє собою пластикову ради сертифікованих і реконструктивної хірург з досвідом у всіх аспектах косметичної хірургії обличчя Беверлі-Хіллз в тому числі і носа, придаткових пазух носа, очей, вух, підборіддя, щік і т.д. Він є кваліфікованим і досвідченим у всіх техніках з Беверлі- ринопластика Hills і Синус хірургії, і прагне створити носа, що природний і гармонійний з іншою частиною вашого обличчя. Роблячи таким чином, він намагається зберегти етнічні особливості пацієнта при одночасному підвищенні їх загальної зовнішності.

Під час консультації він обговорить всі деталі, включаючи: якщо ви є гарним кандидатом, хірургічних варіантів і методів, потенційні ризики та ускладнення операції, перед-і післяопераційні інструкції, відновлення курсу, а також, чого очікувати після операції. У той час доктор Younai також покаже вам, до і після фотографії інших пацієнтів з Ринопластика та косметичної хірургії обличчя, які можуть бути схожі на вас.