як сонце засмага працює і чому це безпечно

Все навколо Сполучених Штатів, фотографії голлівудських знаменитостей на спортивних великий засмагає були використані для втілюють молодість і красу. Будь то старі, середнього віку і молоді, Голлівуд роялті показала громадськості знову і знову, що, будучи засмага є те, що те саме молодість і красу. Чому? Бо бути засмага асоціюється буття спортивних, активних і зайнятих. Це абсолютно протилежні дозвільного життя, пов’язаного з тим старим. І так, з людей, що бажають зберегти свою Юнаки та дівчата, як через їх діяльність та їх зовнішній вигляд-акт прийняття сонячних ванн укорінився в американській культурі.

Тим не менш, протягом багатьох років, засмагати виявилося погано для здоров’я, оскільки воно надає шкіру шкідливих ультрафіолетових (УФ) променів, які можуть призвести до раку шкіри. Наявність нових технологій, разом з попитом на більш безпечний, простий і швидкий спосіб отримати засмагу, Таким чином, запропоновано німецьким ученим винайти критий солярій, який став популярним протягом усього 80-х років до початку 21-го століття. Але в останні роки, криті солярії та лампи були доведені, щоб виробляти більш високу концентрацію УФ-промені, які роблять їх більш шкідливим для шкіри, ніж природне сонячне світло. Через це, нова виникла потреба в більш безпечний спосіб спорту загар без того, щоб йти на пляж.

Введіть автозагара технології. Із занепадом використання соляріїв обладнання, наприклад, соляріїв та ламп завдяки доведений факт, що вони є канцерогенами, шкіряної промисловості розробила новий і безпечний спосіб для людей, щоб хизуватися засмагою. Засоби для автозагара за допомогою автозагара продуктів, як сонце засмага лосьйони, креми, гелі та спреї були винайдені, щоб дати американцям засмага вони хочуть без ризику розвитку раку шкіри. Дійсно, в останні кілька років бачив цих інновацій засмаги та автозагара продуктів, навіть включення технології омолоджуючі креми в пакет. У ці дні, ви можете отримати засмагу і зробить вашу шкіру більш молодий тоді як в комфорті вашого будинку.

Так що для тих з вас, хто хоче стати засмага, питання, який просить дати відповідь, є, як саме ці засмаги і тьмяний засмаги роботу? Як вони безпечні? Відповідь досить проста. Тьмяний засмаги містять активний інгредієнт під назвою Дігідроксіацетон (DHA). При нанесенні, DHA викликає потемніння реакції на мертві клітини шкіри розташовані на зовнішніх шарів шкіри, більш конкретно роговий шар епідермісу. Тепер, як і природний загар, автозагар і тьмяний засмаги є лише тимчасовими. Вони тривають всього 5-7 днів, тому що, як ваша шкіра замінює мертвих клітин шкіри на нові, затемненій мертві клітини шкіри злущуються, розкриваючи свій білий і натуральний колір обличчя.

Тому що DHA є безбарвним цукру, він є безпечним для використання. Справді, харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило його використання в тьмяний засмаги, які безпосередньо наносять на шкіру. Це, звичайно, геніальний використовувати тип цукру, щоб затемнити шкіру і створюють загар, який ви можете отримати тільки від прийняття сонячних ванн. Таким чином, штучний загар через тьмяний засмаги стала широко популярні з-за їх безпечний і простий у використанні компонентів. Тепер ті, хто хочуть, щоб спорт засмага навіть взимку, можуть зробити це через безпечне і зручне використання нетоксичних тьмяний засмаги.