як доглядати за нарощування волосся.

В даний час, все більше і більше людей вибирають для нарощування волосся як спосіб подовження і потовщення волосся. Тепер не доведеться копітко чекати наших волосся рости мізерні половини дюйма в місяць, ми можемо тепер поп в салон і вийти через кілька годин з довгими блискучими замками, щоб конкурувати навіть самі-лист знаменитостей. Тим не менш, було б помилкою думати, що у вас є розширення встановлені, і це кінець. Це дуже важливо дбати про ваші розширень і ставляться до них з обережністю, щоб для них, щоб продовжитися протягом можливо довгого часу.

Там були деякі страшні історії в минулому щодо нарощування волосся, але одна з головних причин, що люди в кінцевому підсумку, проблем з ними те, що вони не підтримують їх належним чином. Деякі люди вважають, що їх розширення випадають і що вони пошкоджують їх природних волосся, але якщо їх застосовувати правильно і видалені і доглянуті ці питання не повинні бути проблемою. Логічно припустити, що доглянутий розширень буде тривати довше і з розширеннями не схильні дешево ви хочете, щоб ваші гроші варто!

Це не важко, щоб піклуватися про ваших розширень і якщо ви все-таки вдається піклуватися про них, вони можуть тривати до 6 місяців, і цей процес буде набагато простіше на обидва ваші натуральне волосся і шкіру голови. По-перше, ви завжди повинні переконатися, що у вас є розширень застосовуються професійно підготовлених стиліста. Якщо ваші висунення застосовується належним чином, то вони, швидше за все, триватиме довше. Переконайтеся, що ви зробити деякі дослідження, в салон перед тим, як покласти ваші розширення і завжди отримати консультацію перед нанесенням.

Як тільки ваші розширення були встановлені вашим стилістом повинні дати вам деякі важливі вказівки про те, як краще доглядати за волоссям. Важливо, що ви будете слідувати цим, якщо ви хочете зберегти ваші розширення для будь-якого тривалого періоду часу. Вони також будуть вести Вас про те, що продукти для використання спеціально з розширеннями. Якщо ви використовуєте правильні продукти з розширеннями ви дійсно можете продовжити термін їх служби.

Ви повинні проявляти особливу обережність при роботі з мокрим волоссям. Ви ніколи не повинні спати на вологе волосся, як це може привести до поломки, поки ви спите. Ви також дбати, щоб не залишити волосся в мокрий рушник або хвостик для більш ніж на кілька хвилин, так як вона може запобігти волосся від пересихання, відповідно, послаблення зв’язків. Намагайтеся завжди використовувати конкретні м’які шампуні і кондиціонери рекомендовано вашим стилістом і бути обережними, щоб не застосовувати кондиціонер для облігацій, як це пом’якшить їх і викликають розширення волосся випадає.

При носінні розширення вам необхідно проявляти особливу обережність, щоб не дозволити вашому волоссю заплутатися. Якщо ваш розширень можуть заплутатися в с вашим натуральним волоссям, то це може привести до їх випадають або повинні бути вилучені. З невеликої додаткової турботи з вашого боку, ви можете уникнути цього, знайшли час, щоб розчісуйте волосся принаймні, два рази на день, але будьте якомога більш плавними. Завжди починайте чистку знизу вгору, а не тягнути занадто багато в клубки, а ніжно дражнити їх. Перед сном, що це гарна ідея, щоб зв’язати ваші волосся у вільний хвостик або косу, щоб вона не заплутатися, коли ви спите.

При носінні реального нарощування волосся ви можете використовувати інструменти гарячої укладання, але ви повинні бути обережні, щоб захистити волосся захисний спрей заздалегідь. Однак, якщо ваш розширеннями є синтетичні або зроблені з низької якості волосся, то ви не можете бути в змозі використовувати тепло на них. Завжди консультуйтеся з вашим стилістом в першу чергу.

Якщо ви будете дотримуватися цих коротке керівництво, ви повинні бути в змозі підтримувати ваші розширення на строк до 6 місяців залежно від типу волосся і методу нанесення! , Піклуючись про Ваше розширень вони завжди будуть виглядати стильно і природно. Для отримання додаткової інформації нарощування волосся і замовити сайт відвідування консультацій сьогодні Інаньч автора. Не пропустіть кращі волосся Інаньч!