яким Invisalign роботи

Invisalign стала однією з найбільш популярних речей для корекції дорослі зуби. Це працює для дорослих, в якому це допомагає отримати зубів в їх правильне положення. Це особливо важливо для тих, хто занадто налякані, щоб показати свої зуби, тому що, як вони виглядають. Головне, щоб спостерігати за хоча те, як цей матеріал працює.

Перший пацієнт зв’яжеться ортодонта, який працює з Invisalign послуги, щоб отримати чек на його зуби. Якщо лікар визначить, що Invisalign є правильним для зубів пацієнта, то процес обробки цього матеріалу може розпочатися. Враження буде прийнято зубів пацієнта в цей час.

Таке враження, будуть проаналізовані, щоб побачити те, що зуби повинні бути закріплені так, що вони можуть бути в нормальному положенні. Коли це буде зроблено ортодонт працюватиме, щоб планувати, як зуби будуть рухатися на своїх місцях протягом Invisalign процесу лікування. Після отримання цього плану створили це буде легко для зубів повинні бути встановлені протягом довгого часу, так що кілька Invisalign суміщення може бути побудований.

Причина, по якій кілька різних капи зробив так, що Invisalign процес буде більш точним при отриманні зуби, щоб бути переміщені. Invisalign суміщення роботи з обмеженою кількістю тиску. Це означає, що зуби не буде завдано шкоду, так як вони поступово витіснили на місці. Пацієнт не відчуватиме себе некомфортно або.

Однак для процесу, щоб працювати капи, які використовуються доведеться міняти кожні пару тижнів. Це пояснюється тим, зуби будуть в змозі домогтися прогресу в напрямку, як ви бажаєте. Кожен новий випрямляч буде ближче за зовнішністю до мети мети. Пацієнту доведеться йти до ортодонта для кожного нового Aligner, коли прийде час від перемикання.

Инвизилайн система повинна працювати для пацієнта тим, що воно буде необхідно носити протягом всього часу. Це можуть бути видалені для їжі або пиття, хоч. Це могло б навіть бути видалені для деяких подій, але це буде важливо, щоб носити його весь час, так що це буде простіше для процесу, щоб працювати над своєю бажаної мети.

В цілому, це займе близько року, щоб це працювало. Це може бути швидше для більш легких випадках корекція все ж.

Invisalign є корисним ортодонтичне інструмент, який може використовуватися пацієнтами, яким необхідно отримати їх зуби повинні бути виправлені. Invisalign робіт з легкістю в тому, що матеріал використовує невелику кількість тиск на зуби. Вона також працює з декількома капи, які будуть змінюватися з плином часу. Цей процес робить Invisalign одним з найбільш популярних варіантів серед дорослих, які потребують ортодонтичного послуг.
?