хірургія століття

Людина, AOS очі, ймовірно, найбільш привабливих особливостей його або її обличчя. Навіть якщо люди Дону, АОТ мають найдосконаліший ніс, гладка шкіра, або самі соковиті губи, пара гарних очей більш ніж достатньо, щоб компенсувати всі недоліки їх інші риси обличчя.

Проблема в тому, навіть найкрасивіші очі, як правило, втрачають все, що вони володіють сяйва, коли вони оточені або опухлі з сумками. Найчастіше, втомлені, впали духом або опухлі очі інтерпретується як ознака старіння або ще гірше, дійсно стресовій життя. Ви дійсно не був би, АОТ хочемо, щоб люди думаю, що ви, що живуть Aore такий неспокійною життя, тому що ви можете тільки спати, як зазначено в мішки навколо очей, чи не так?

Вік є однією з причин, чому очі може здатися втомлених. Як людина, вік, багато частин тіла спад, і століття не є винятком. Шкіри верхніх повік буде виглядати відвислих як зовнішні частини звисати брів. Droopy жиру повіку також викликає, Äútired очі, AU. Стримуються тонкою стінкою з фіброзної тканини, цей жир провисає як людина старіє, тим самим даючи людині, AOS верхні і нижні повіки, що Äúbaggy, AU погляд.

Якщо ви, Aore втомилася від дивлячись в дзеркало і бачачи пару старих, мішкуваті і втомлених очей дивиться на вас, то ви, можливо, доведеться розглянути можливість отримання допомоги від косметичних хірургів, такі як д-р Філіп Міллер з Нью-Йорка .

Доктор Міллер, який вважається одним з кращих косметичних хірургів в Нью-Йорку, має великий досвід у проведенні блефаропластики, широко відомий як хірургія століття. Пластика повік може дати людині значно більш молодому очима.

Процедура включає в себе видалення верхньої шкіри століття через тонкі розрізи розміщені у верхній складки століття. За допомогою такої ж розріз, жир обрізати. Шкіру потім будуть закриті з тонким швом. Шов буде потім видалена після чотирьох днів.

Що стосується нижньої повіки, розріз на внутрішній стороні століття зроблена таким чином, немає ніяких видимих ​​рубців. Через цей же розріз, який вважається найбезпечнішим, оскільки він залишає підтримки м’язів століття спокійно, нижню повіку жир видаляється.

Процедура, коли зробити поодинці на всіх чотирьох століттях, може прийняти лише близько одного з половиною години пацієнта, AOS часу.

Він приймає пацієнтів тижня до десяти днів, щоб оправитися від хірургії століття. Він або вона може відчувати мінімальні нечітке зір, але ця проблема швидко зникає. Куточки очей може показати трохи кусковатості, але всі потреби пацієнта сонцезахисні окуляри, і вони можуть з’являтися на людях відразу після операції. Пацієнт, однак, ніколи не може носити макіяж тільки через п’ять діб після операції. Протягом трьох тижнів, пацієнт може повернутися до нормальної діяльності.