постійного видалення волосся – революція в лікуванні небажаних епіляції тіла

Видалення волосся

Волосся добре і волосся погано. Ви завжди можете мріяти тече, шовковисті довгі гриви, але навіть крихітний волосся на пахвах або на ногах є серйозним небажаним і непривабливий!
Кілька років тому тенденція видалення волосся був домен зарезервований для моделей і акторів, але сьогодні чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, щоб позбутися небажаного волосся на тілі за допомогою тимчасових або постійних методів видалення волосся в залежності від їх потреб і бюджету.

небажаного волосся на тілі

Волосся ростуть по всіх областях людського тіла, за винятком долонь, підошов ніг, губ і деяких областях статевих структури. Більшість небажаних волосся на тілі вважається волосся, що росте на пахви, особа, живіт, спина, груди, ноги і лобкової області. Волосся, які ростуть в цих областях розглядається як непривабливо в сучасному суспільстві і вважали для видалення волосся. Волосся, які ростуть на бровах і голові, як правило, обрізається і не видаляється або голити.
За поточним тенденціям моди, небажаного волосся на тілі вкрай небажано і обов’язково повинні бути видалені, якою б не була вартість і біль. Ця нав’язлива ідея для видалення небажаного волосся на тілі призвело до розвитку різних методів тимчасового (короткострокового) і постійного (тривалого) видалення волосся.
Методи видалення волосся може також бути віднесені до депіляції і епіляції в залежності від того, як волосся віддаляються з поверхні шкіри –

Депіляції – видимий волосся видаляється над поверхнею шкіри, а не кореня. Звичайними формами депіляції включають гоління, використання хімічного засобу для видалення волосся і т.д. Це короткостроковий метод видалення волосся.
Епіляція – це означає видалення всіх волосся, від кореня під шкірою. Епіляція може бути тимчасовим, такі як видалення волосся через воском, обсахаріванія, вищипування, нарізування різьблення, електричні епілятори і т.д. і постійні через лазер, фотоепіляція, електроліз і ін

видалення волосся на обличчі
Крім вугри та прищі, волосся на обличчі у жінок є однією з головних проблем турбує зовнішності. Вважається певною перешкодою в досягненні чіткого і бездоганною шкірою та краси одержимих жінок готові нести будь-яку ціну і біль, щоб позбутися від цієї проблеми ніяково.
Деякі з тимчасових і широко використовуваних методів для досягнення видалення волосся на обличчі включають – відбілювання, воском і обсахаріванія. Видалення волосся продукти, такі як креми, лосьйони та муси й інші варіанти для видалення небажаного волосся на обличчі. Гоління не рекомендується використовувати для видалення волосся на обличчі у жінок.
Оскільки жінки в усьому світі знайти волосся на обличчі ніяково питання багато хто зараз збирається для дорогих і часто хворобливих видалення небажаного волосся назавжди рішень, таких як електроліз і лазерні процедури для обличчя видалення волосся.

постійного видалення волосся

Попит на постійне лікування видалення волосся стрімко зростає з кожним днем ​​як все більше жінок, а також чоловіків одержимі ідеєю гладка, бездоганна шкіра, без пуху взагалі. Для задоволення фантазії сучасного суспільства, яке знаходить тілі непривабливих дещо менше, ніж досконалих методів постійного видалення волосся були розроблені, які мають тривалий термін, якщо не постійно. Деякі з цих методів використовують хімічні речовини, енергії різного типу або комбінацією для цільової області, які регулюють ріст волосся. Деякі з найбільш популярних методів постійного видалення волосся включають в себе –

Лазерна епіляція – Цей популярний метод видалення волосся вважається безпечним, якщо належним чином оформлені. Він націлений на пігмент у волоссі і призводить до пошкодження волосяного фолікула, шкодуючи навколишні тканини. Цей метод є дорогим і болючим.
Електроліз (електроепіляція) – цей метод є клінічно безпечні та ефективні, але може бути болючим і дорогим. Він використовує електричний струм до пошкодження областей, які генерують волосся.
Інтенсивний імпульсний світло (Flashlamp) – Цей процес пошкодження волосяних фолікулів для досягнення видалення волосся. Вона поставила досить успішні результати, але був визнана неефективною з розслідування пігментовані волосся, і навіть на червоний і світле волосся.

Видалення волосся за допомогою лазера

Лазерна епіляція це медична процедура, яка використовує лазерний світло (інтенсивний, пульсуючий промінь світла), щоб видалити небажане волосся. Ефективність лазерної епіляції є зараз загальноприйнятим в дерматології спільноти, і лазерна епіляція широко практикується.
Хоча лазерна епіляція не гарантує постійне видалення волосся, вона поширюється без волосся періоду, який може варіюватися від декількох місяців до багатьох років. Новий ріст волосся може бути тонше і легше в кольорі. У деяких випадках, нові волосся росте в районах, прилеглих до оброблюваної області. При багаторазових обробок, довгострокове видалення волосся можливо. Загальні місця лікування включають ноги, пахви, верхня губа, підборіддя і лінія бікіні.
Кольору волосся і типу шкіри є ключовими факторами, які впливають на успіх лазерної епіляції. Це найуспішніший на людей з темним волоссям (коричневий або чорний) і світла шкіра. Лазерна епіляція не працює для білих, блондинка, світло-коричневий або світло-руде волосся.
Недоліки лазерної епіляції в тому, що він може бути болючим, дорогим і неправильне лікування може призвести до опіків, знебарвлення шкіри, і осередкове повторного зростання. Щоб знизити ризики, вибрати кваліфікованого і досвідченого лікаря