міні-ліпосакцію

Один з найбільш затребуваних косметичних процедур з хірургії в останні роки є ліпосакція. Хоча не зовсім зроблено в якості заміни для дієти і фізичні вправи, ліпосакція призначена для видалення дійсно уперта ділянок жиру, який просто не буде йти з більш традиційними методами схуднення. Відомий як процедура скульптури тіла, ліпосакція видаляє небажані жир з живота, стегон, сідниць, плечей, колін, шиї, підборіддя і щік.

Протягом останніх кількох років, ряд нещодавно розроблених методів чи методів ліпосакції допомагали багато косметичні хірурги забезпечують більш точні результати і швидше час відновлення для обраних пацієнтів. Серед цих методів ультразвукової допомогою ліпосакції (UAL), Тумесцентная техніки, супер-мокрому і “міні ліпосакції».

Вперше представлена ​​на Беверлі-Хіллз ліпосакції фахівець д-р Девід М. Amron, міні-ліпосакцію означає саме те, що фактично означає ім’я: скорочений варіант процедури ліпосакції. Міні-ліпосакція вважається ідеальний метод буде використовуватися при зміні місця скорочень в одній або двох областях шлунка у осіб, які знаходяться ближче до своїх ідеальної маси тіла. Простіше кажучи, людина, яка трохи з пропорції через одного або двох завзятий жирні області можуть бути пропорційний із застосуванням міні-ліпосакції процедури.

Міні-ліпосакція основну увагу тільки на одній або двох областях. Вся процедура, яка зазвичай просто займає менше однієї години часу пацієнта, полягає у видаленні менше одного літра або 2,5 фунта жиру з області виконується операція. Крім того, всі міні-ліпосакції процедура може бути виконана під місцевою анестезією, що означає, що пацієнт стикається з меншим ризиком. Найбільш важливим з усіх, міні-ліпосакцію встановить пацієнта назад менш ніж за $ 2500.

Серед областей тіла, що міні-ліпосакція може подбати про включають ті, які розташовані навколо колін, під підборіддям, над грудьми в пахву і позаду ліктів. Міні-ліпосакції процедура може бути також застосований до інших областей тіла, які представляють невелику кількість надлишкового жиру.

Весь міні-процедури ліпосакції, у той час як прагнуть залучити дуже мінімальний час відновлення, може забезпечити пацієнта з результатами, які можуть бути описані як драматично.

Але, як і більшість косметичних хірургічних пацієнтів, тих, хто розглядає міні-ліпосакцію повинні мати реалістичні очікування за результатами процедури може дати їм. Якщо люди думають, що вони можуть просто пройти міні-ліпосакцію просто заради цього, у них є інша думаю чекати. Подобається те, що було сказано вище, міні-ліпосакція, або будь-які інші процедури ліпосакції, не є заміною для дієти і фізичних вправ. Хоча це, безумовно, може допомогти поліпшити зовнішній вигляд і почуття власної гідності людини, міні-ліпосакції не може змінити, як ви виглядаєте саме так, як ви мріяли. Він мудрий, то подальше споглядати вашу причин для проходження міні-ліпосакції, перш ніж приймати рішення.