корисні поради для здачі в контактних лінзах

Введення в контактних лінзах може бути складно для багатьох людей, особливо тих, хто намагається це в перший раз. Якщо ви хочете змінити колір ваших очей або просто хочете, щоб підвищити ваш зір, знаючи, як правильно покласти контактні лінзи в необхідна для комфортної бачення змін.

Починаючи з вимитими руками, стоять більш чисту поверхню. Якщо ви упустите контакт, ви хочете переконатися, що вона падає на стерильну поверхню! Якщо ви носите макіяж, вставити контактні лінзи перед нанесенням макіяжу для запобігання забруднень або розривів лінз. Переконайтеся, що ваші руки сухі, так що контакт не прилипає до ока. Повітряного сушіння рекомендується уникати перебування невеликі волокна прикріплені до пальців. Відкрити тільки один об’єктив випадку за один раз, і обережно помістіть лінзу на вказівний палець. Ви можете використовувати черпаючи руху, хоча часто лінзи дотримується палець відразу. Якщо необхідно, промийте лінзи свіжим розчином контакт. Там немає ніякої шкоди в промиванні свіжий розчин щоразу, що ви помістили контакти дюйма Якщо ваші справи стали брудними в будь-якому випадку, промити лінзи, щоб уникнути інфекції. Ніколи не використовуйте слину або водопровідну воду, щоб очистити ваші контакти, оскільки вони можуть подряпати або забруднити лінзу.

Двічі переконайтеся, об’єктив правильної стороною вгору. Бік об’єктива аж буде кривої всередину з закругленими краями. Якщо лінза скласти, злегка натисніть назад в належній формі. Він повинен виглядати “U” або миску.

Використовуйте або середнім пальцем руки з об’єктивом або ваш протилежною рукою тримати вашу верхню повіку відкритим. Переконайтеся в тому, що об’єктив збалансований на палець так, що він залишається стабільним, як ви піднімаєте його до ока. Опустіть голову, дивитися вгору, і наскоком контактні лінзи в око зверху. Невелика зміна цього занурити голову назад свій час використання однією рукою тримати очі відкритими, і вставки контакту з домінуючою рукою. Інший добре відомий спосіб полягає в досягненні навколо голови з одним шкоди тягнуть очі вгору, а іншою рукою потягнути нижню частину ока вниз. Те, що працює найкраще для вас те, що кращим варіантом є.

Повільно і акуратно направляти контакт в очі. Лінза повинна сидіти з кольорових райдужної оболонки ока, але поки він знаходиться на очі, вона може бути скоригована після розміщення. При необхідності, ви можете використовувати палець, щоб акуратно опустіть нижню повіку. З практикою, багато людей можуть поставити свої контакти у виключно, потягнувши вниз на їх нижню кришку. Тримайте очі відкритими на мить, щоб не вичавлювати з контакту. Повільно моргнути, щоб допомогти адаптуватися до лінзи очі. Якщо є дискомфорт, зняти об’єктив, подивіться на будь-яке сміття, очистити, і спробуйте ще раз! Повторіть з другої контактних лінз! Після другої лінзи знаходиться, очистити корпус і залити свіжим розчином, щоб уникнути можливих інфекцій.

Якщо Ваші контактні лінзи є м’якими, вони в кінцевому підсумку центр і пристосовуватися. Найбільш поширені контакти зносу м’якою, щоб більше кисню для досягнення ваших очей. Жорсткі лінзи не буде автоматично регулювати, але можуть бути скориговані і маневрував в той час як у ваших очах. Обидва об’єктива слід носити тільки до тих пір, як наказано, в тому числі не носити їх під час сну, якщо не рекомендується. Носіння лінз занадто довго може запобігти належний потік кисню до ока і запобігає очей від виробництва сльози по мірі необхідності. Якщо ви знайшли ваше око висихання більше з контактами вставлений, ви можете носити очні краплі з вами, щоб змащувати очі. Це також дуже важливо при подорожі на літаку, як повітря всередині літака дуже сушку.

Якщо ви не звикли доторкатися до очей, ви можете ретельно помістити краплю теплою водою або контакт рішення на пальці, і повільно торкнутися ваших очей з ним. Будьте обережні з температурою! Вода приголомшить ваших очей трохи так ви не можете відчувати пальцем торкатися до очному яблуку. Це також отримує ваш доводять до торкаючись очі, не кліпаючи.

При правильній техніці і достатньо практики, вкладаючи в контактних лінз може бути другою натурою. Це може зайняти кілька разів спочатку, але в кінцевому підсумку це займе всього частки секунди. Ви скоро з’ясувати, які методи є найбільш зручними для вас, і які шляхи є найпростішим для вставки лінз.