виглядати на 10 років молодше з неінвазивним, швидким косметичних процедур

З такою великою кількістю терапії та лікування, для боротьби з ознаками старіння, видалення небажаного волосся, і омолоджують шкіру, це не дивно, що медичні курорти пропонують ці процедури, в яких працюють кваліфіковані медичні працівники, ростуть в числі. Це безпрецедентне зростання підживлюється новітніми досягненнями в області неінвазивних методів лікування, які не вимагають ніяких простоїв, що робить їх привабливими для людей, які хочуть омолодити свій виступ без йти під ніж. За даними Міжнародної Асоціації Спа, неінвазивних косметичних процедур в три рази за останні п’ять років. Більша частина цього приросту може бути пов’язано з розвитком медико-класу лазерних технологій для лікування різних шкірних захворювань.

Фотоомолодження є популярним, офісні процедури з використанням імпульсного лазерного світла, щоб зменшити ознаки старіння, в тому числі тонких ліній і зморшок на обличчі, шиї, грудях, руках, або руки. Фотоомолодження лікування шкіри IPL є безпечними і ефективними, і попередньо лікаря або кваліфікованого медичного працівника. Фотоомолодження зазвичай вимагає 5:56 сесій, кожна приблизно 20 хвилин, виконане на 3:57 тижневими інтервалами. Фотоомолодження є золотим стандартом для лікування доброякісних захворювань, в тому числі вікові плями, гіперпігментація, сонце індукованих круги, симптомів розацеа, родимки, непривабливих вен, акне рубців, плям і інших дефектів. Фотоомолодження також може бути використаний в поєднанні з Botox ®, Restylane ®, і мікродермабразія, які також більшої популярності в якості процедури для обличчя шкіри. Фотоомолодження насправді викликає зниження кількості підтяжка обличчя, які дуже інвазивних хірургічних процедур, що вимагають наркозу і тривалий час відновлення. Для пожвавлення старіння шкіри без простоїв, Photorejuventation швидко стає процедура вибору.

Лазерна епіляція є інший неінвазивний косметична процедура, яка є безпечною і ефективною для видалення небажаного волосся для чоловіків і жінок. Ця процедура зазвичай виконується в чотири-п’ять разів з деякий час простою між оскільки він діє тільки на фолікули, які активно виробництві волосся, і не всі фолікули волосся на даному етапі одночасно. Лазерна епіляція це відмінний спосіб, щоб позбутися від великих патчів від небажаного волосся, особливо для чоловіків, які хочуть видалити волосся на спині, грудях і ногах. Лазерна епіляція є неінвазивний і має дуже мало побічних ефектів. Деякі пацієнти можуть відчувати легке печіння з лазерної епіляції. Для цих пацієнтів, місцева анестезія є варіантом. Лазерна епіляція може безпечно використовуватися з Restylane ® і Ботокс ® лікування.

Restylane ® є природним косметичним наповнювачем, який відновлює обсяг і повноту шкіри і зменшує ознаки старіння, в тому числі глибоких зморшок, таких, як ті, які формують навколо носа і рота. Restylane ® є першим косметичним наповнювачем з нетваринного на основі гіалуронової кислоти, природного речовини присутня в шкірі, що допомагає дати повноту і обсяг. Оскільки гіалуронової кислоти в Restylane ® є нетваринного заснований, він обмежує ризик алергічних реакцій або передачі захворювань тварин. Restylane ® була використана в більш ніж 1,5 мільйона курсів лікування в більш ніж 60 країнах. Restylane ® також FDA затверджених лікування зморшок і складок шкіри.

Botox ®, мабуть, найбільш широко визнаних косметичних процедур, щоб зменшити зморшки і дати більш молодий вид. Botox ® адміністрації є швидко (10 хвилин) нехірургіческіх процедур і не вимагає простою. Ботокс ® призначається у вигляді крихітних ін’єкцій в області, що підлягають лікуванню, у тому числі від помірної до важкої лінії похмурого погляду між бровами. Ефекти Botox ®, як правило, відчував протягом декількох днів, і тривати від трьох до чотирьох місяців. Процедура настільки швидко, що може пацієнти вибирають для отримання Botox ® лікування під час їх обідньої перерви.

Всі ці косметичні процедури доступні у фокусі Medical Spa, де ви будете отримувати безкоштовні консультації від вашого типу шкіри і процедур, які будуть працювати краще для вас і як вони можуть бути об’єднані, щоб оптимізувати результати. Наші лікарі налаштувати програму для вашої шкіри, використовуючи фотоомолодження, Restylane ®, Botox ®, або комбінація з них на тривалий косметичний результат.