батьківські ради, коли у вашої дитини є висип

Бути батьком, нещастя вашої дитини може зашкодити вам більше, ніж свої власні. Чи є це бути відкинутим одним, погано грипу або розчарування в бейсбольному матчі, ваша дитина боляче боляче вам. Це пов’язано з любов’ю і співчуттям ви відчуваєте, і показує, що ми можемо розширити себе за межами нашої шкіри. Якщо у вашої дитини є висип, вона також може бути свій час за нього серце болить, бо дискомфорт і самосвідомості у нього може бути легко відчувається вами.

Існують певні висип, такі як екзема і псоріаз, який може бути хронічний характер. Крім того, у деяких дітей з’являється висип, отримає їх повторно через стрес, певні продукти або інші тригери. Якщо ваша дитина отримує захворювань, таких як вітряна віспа, кір або короста, це час обмежений, і вже не буде з правильного лікування та засобів захисту. Тим не менш, хронічні висипки може бути більш складним, вгору і вниз успіх моделі.

Давати дитині підбадьорливих промов, надія і велика любов є критичною протягом цього періоду в їхньому житті. Якщо у Вашої дитини екзема, нехай знає, що це не заразно для інших. Поясніть це вчителі і батьки вашої дитини, так що, що вони можуть довести її до відома інших дітей. Там немає нічого гірше, ніж бути дражнили, сказали у вас є воші або відчуженими, коли ви вже знаходитеся у фізичному болю чи дискомфорту. Переконайтеся, що дитина розуміє, що висип не інфекційні іншим. Звичайно, якщо є бактеріальні, грибкові або інфекція, яка є заразною, таких як вітряна віспа або грибкова висип, ставитися до нього так що ваша дитина може повернутися до співпраці з іншими знову.

Знайте, що ваша дитина може відчувати себе гірше вночі. Багато шкірні висипання, здається, набагато itchier ввечері. Це може бути, тому що є менше відволікатися або через втому. Допоможіть своїй дитині готувати відповідні ванни, які заспокоюють, такі як вівсянка ванни, використовуючи антигістамінні ваш доктор рекомендує і мають ігри займатися після обіду. Прокат фільмів, дайте дитині додатковий час і нехай він знає, що його шкіра буде зцілювати і не впадайте у відчай.