Як сушити волосся, як профі

Blow сушіння волосся має бути простою, чи не так? Ну, не, якщо ви запитаєте професійних стилістів, які забезпечать зірки виглядати краще. Якщо ви хочете знати, як сушити волосся, як вони, читати нижче для обширної Ду І не про висихання удару.

Чи не рухайтеся і не потиснути вашу фена

Кожен робить це, але це погано! Переміщати або струшувати вашого фена з боку в бік або вгору і вниз насправді не роблять нічого для вашого волосся. Якщо ви турбуєтеся про перегрів, то правильний спосіб зробити це, щоб тримати морду не менше 6 см в сторону і використовувати нижчу ступінь нагріву.
Не сушити на макс настройках

Чи не дуйте до довгим або занадто жорсткі

Занадто багато тепла або пневмопідвіскою, буде насправді пошкодити волосся і фактично може знищити вашу природну текстуру волосся, таких як завитки або хвилі. Занадто багато тепла буде насправді висушити haird в обсязі, що окремі пасма втрачають оксамитовим післясмаком, змушуючи їх виглядати нудно.

Не сушити волосся на часто

Всі експерти сходяться на думці, щоб легко йти на висихання удару. Дозволить вашому волоссю деякий час, щоб відпочити. Волосся не краще, коли у нього є час між сесіями.

Чи підірвати від задньої до передньої

Плюси рекомендується працювати з задньої частини голови вперед і вперед. Це дає вам більше часу, щоб мати справу з тією частиною голови, де складки і зморшки утворюють більш легко. Ще одна рекомендація полягає в роботі з кінцями вгору до коріння для збільшення гучності.

У використати регулярні сушилку удару і не професійна

SUSE Pro тих великих сушарках удар, тому що у них багато клієнтів щодня. Вам не потрібні ці промислові сушарки удару силою.