Як піклуватися про вашу шкірі на канікули

Канікули час, щоб відпочити, розслабитися і забути про вашу щоденного життя. У тому числі і ваші режим догляду за шкірою! Підтримання звичайного догляду за шкірою іноді стає практично неможливим, поки ви подорожуєте. Спочатку це не представляється можливим, щоб перетягнути на всі ваші продукти догляду за шкірою, і тоді ви ніколи не знаєте, якщо ви можете знайти місце, щоб використовувати їх на всіх. Додайте до цього непередбачувані погодні умови, і ви навіть не знаєте, які продукти по догляду за шкірою для виконання, а які пропустити. Проведення всіх їх не практично взагалі.

Так що деякі речі, які ви повинні прийняти по суті з вами у всіх ваших експедиціях? Один хороший сонцезахисний крем, а інший хороший лосьйон екранів! Інноваційні Skincare SPF 20 сонцезахисний крем порошок найкраще підходить для екскурсій і подорожей.

Ось кілька способів, ви не можете використовувати ці продукти по догляду за шкірою на вашу користь, незалежно від того, яка ситуація в пункт призначення:

подорож

Рейс є найшвидшим видом транспорту також швидко пошкодити вашу шкіру. У закритому межі площини, шкіра голодує протягом вологу і висихає в процесі. Крім того гідравлічних розливів рідини, залишки пестицидів, які залишилися агентів від чистячих засобів і т.д. забирають на шкірі теж. Хороший спосіб боротьби з цим, застосовуючи зволожуючий крем регулярно під час польоту. Але знову ж, є багато зволожувачі, які, як правило суха шкіра ще більше. Тому захист лосьйон! Він зв’язується із зовнішнім шаром шкіри і утворює свого роду захисний шар, який утримує вологу замкнений у і утримує від хімічних речовин.

Подорож на автомобілі немає кращого. Вам потрібно буде закрити вікна і включити кондиціонер, якщо на вулиці жарко, і це призведе до вашій шкірі висохнути, а також. Навіть якщо ви вирішите тримати вікна відкритими, ви стоїте, щоб отримати постраждалих від зовнішньої бруду і сміття. І на цей раз ваш єдиний відлюдник буде гарною якістю захисного лосьйону.

Те ж саме йде для велосипедів та скутерів. Насправді вам потрібно проявляти особливу обережність, про засмагу. Це стає необхідним, щоб застосувати достатню кількість сонцезахисного крему по всьому тілу особливо на відкритих ділянках на додаток до екранізування лосьйонів.

залишаючись поза

Зараз канікули можуть бути де завгодно. Ви можете відправитися в похід у гори або добре провести час на пляжі. Це може бути похід у ліс або деяких це може бути поїздка на верблюді в пустелі. Ці різних місцях вимагають різних режимів догляду за шкірою і різні стилі медичної допомоги.

Відпочинок на природі є природним і красивим. Але знову ж природи є домом для помилки, комах, бруду і свербіж рослин. І на довершення, немає ніякої гарантії того, кліматичні умови там. Догляд за шкірою цілком можуть стати кошмаром в такій ситуації. Але знову ж таки, ви можете зберегти благодать за допомогою гарного захисного лосьйону. Крім того, не забувайте скромне сонцезахисний крем для денного часу.

Пляжі не більш безпечні. Перебуваючи у воді саме по собі означає, що всі ваші програми можуть опинитися під загрозою розмиву. Але в кожному разі, хороший сонцезахисний крем якістю є те, що ви ніколи не повинні забувати, щоб взяти. Ще краще застосовувати захисний лосьйон на сонцезахисний крем, так що ви не тільки захищені від шкідливого випромінювання сонця, але це також дозволить вашій шкірі, щоб зафіксувати вологу. Не забудьте перевірити “водонепроникні” мітки на вашу продукцію.

При всьому цьому сказав, з нетерпінням чекаємо, щоб весело і безпечний відпустку