Жирна шкіра може бути дратівливою проблемою

Ваша шкіра мають тенденцію сяяти надмірно?

Як людина з проблемною шкірою, я знаю, що з жирною шкірою може бути прикра проблема. Тим не менш, гарною новиною є те, що цієї самої нафти “питання” допоможе дати ваш колір обличчя хороший, сяючий вигляд у подальшому житті. Ще один плюс в тому, що жирна шкіра може краще протистояти зморшок і сонячних променів в порівнянні з сухої шкіри.

Хоча жирна шкіра може бути в змозі протистояти багато образ, це ніколи не гарна ідея, щоб ваша шкіра погано поводитися з суворими миючих засобів, які стирають вологу. Роблячи це, безсумнівно, залишить вашу шкіру сухою, лущиться зовнішній вигляд. Натуральних олій вашої шкіри насправді хороша річ. Таким чином, найкращий підхід до нафти не боротися з ним, а й контролювати його замість.

1. М’яко очищає без очищення.

Замість того, щоб різко очищення вашої шкіри, спробуйте застосувати миючий засіб з холодною водою. Кінчиками пальців тільки тихо працюють піну на обличчя круговими рухами.

2. Не забувайте, терпкий.

Це дуже важливо, щоб застосувати терпкий принаймні два рази на день. Морський бриз або гамамелісу як правило, працюють відмінно підходить для моєї шкіри.

3. Використовуйте масло вікон.

Є відмінні продукти на ринку, який буде добре працювати для поглинання надлишкової нафтою. Можна або застосувати масло блокування крем або купити рідке масло промокальним листи. Ви будете здивовані тим, наскільки великі ці елементи працювати, щоб зберегти надлишковий блиск в страху.

4. Зволоження або зволожують-от у чому питання.

Якщо ваш колір обличчя злегка жирна, то ви могли б, ймовірно, використовувати зволожувач шкіри. Однак, якщо ваша шкіра дуже жирна, то швидше за все, ви не потребуєте.

5. Вибрати правильний тип макіяжу.

Безмасляні і на водній основі, як правило, працюють краще за все для жирної шкіри.

Будьте впевнені, що, поставивши ці поради, щоб використовувати це маслянистий вигляд вашої шкіри буде замінений хороший, природний блиск.