Веснянки – Причини, симптоми, види та лікування

Веснянки плоскі, круглі маленькі плями меланіну на людській шкірі у людей справедливий характер. Плями розвивати випадково на шкіру, особливо після багаторазового впливу сонячного світла. Вони можуть відрізнятися за кольором – вони можуть бути червоного, жовтого, жовтувато-коричневий, світло-коричневий, коричневий або чорний. Вони, як правило, набагато частіше зустрічається в літній час, особливо серед більш світлою шкірою людей і людей зі світлою або руде волосся. І чоловіки, і жінки отримують веснянки з однаковою швидкістю.

Причини веснянки

Вплив на шкіру НД є однією з основних причин розробки веснянок. Веснянки буде зникати, коли сонце зменшується або зникає. Основною причиною веснянок деякі особливі клітини шкіри, які виробляють пігмент меланін. Якщо у вас є меланіну в організмі, відбувається накопичення в одному місці, то це може призвести до веснянки плями віку.
Веснянки впливає генетичний фактор також. Гормональні порушення можуть викликати веснянки так як естроген стимулює більш-пігмент-продукують клітини, примушуючи їх для створення надлишкового колір під впливом сонячних променів.

Ознаки та симптоми веснянками
У деяких випадках, веснянки є спорадичними, окремі плями, а іноді є кілька згруповані разом, роблячи їх більше і охоплює більшу частину шкіри. Веснянки, пігментні плями і вагітність маски мають кілька спільних рис. Вони утворюються в НД відкриті ділянки шкіри: обличчя, руки, груди і спину. Ці небажані коричневі плями є не більше, ніж нагромадження шкірі пігменту меланіну, який завжди виробництва шкіри.

типи

Ephelides (єдине: веснянка, грецьке слово, веснянки): Цей термін відноситься до плоскі плями, які є червоними або світло-коричневими і зазвичай з’являються в сонячні місяці і зникають взимку.
Lentigines (єдине: лентіго, від латинського слова для сочевиця): Діти можуть розвиватися невеликий загар, коричневий чи чорний пляма, яка, як правило, темніше, ніж ластовинка типу веснянки і яка не вигорає на зиму.

ефективні методи лікування веснянки

Відбілюючі креми – використання гідрохінон і койевая кислота є одним з корисних для лікування веснянок. Вони можуть допомогти в блискавичною веснянки, якщо вони застосовуються послідовно протягом місяця.

Кріохірургії: світло заморозити рідким азотом можуть бути використані для лікування веснянок.

Хімічні пілінги: Хімічні пілінги використовуються для видалення пігментних плям, веснянок, знебарвлення, зморшок і тонких ліній. Як правило, вони допомагають зробити шкіру гладкою і пружною, а також допомогти в лікуванні веснянок поступово.

Лазерне видалення веснянки

Найбільш ефективним методом є видалення веснянки веснянки лазером. Є декілька доступних лазерного лікування, які є безпечними. Лазерні проекти інтенсивне світло на площі, яка залежить, в результаті чого світло поглинається меланіном оксигемоглобіну і так, що чим темніше клітини руйнуються і здорові клітини залишаються в списку. Ваша потрібно буде захистити ваші очі від яскравого світла, носячи окуляри. Світло направляється за допомогою дуже тонкої частини обладнання. Інтенсивний імпульсний світло терапія (IPL): IPL є однією з нових форм омолодження шкіри обличчя. IPL поставляє енергію як поверхневі (епідермісу) і глибокого (дерми) шари шкіри, епідерміс позбавлений від пошкоджень. Таким чином, немає фактично ніякого часу на відновлення.

Третиноїн: Третиноїн (вітамін А кислота, Сітківка) також допомагає зробити веснянки легше при застосуванні протягом певного періоду часу.