як добре виглядати-майже голим – Ваш путівник у дивовижний дивлячись у купальних костюмах

Голі в душі, напевно, єдиний раз, коли ви опинитеся носити менш при спробі розслабитися. Здавалося б, деякі з наших улюблених занять для відпочинку і зняття стресу включають роздягатися. Масаж, санаторно-курортне лікування, поглинають деякі сонце на пляжі або піну для ванни все краще користуватися на різних етапах роздягатися. Різниця між розслабитися у ванні в порівнянні з на курорті, пляжі або в басейні не в тому, що в приватному житті Вашого власного будинку ніхто не дивиться на вас, і як правило, через туманне відображення в дзеркалі, що люб’язно приховує всі ваші недоліки. Як не дивно, і, можливо, жорстоко, це одні з самих громадських місцях, які носять купальники. Якщо ви прямуєте на курорт для відпочинку від повсякденного життя або навіть просто на пляж протягом дня і ви відчуваєте себе свідомими про те, як ви дивитеся в свій купальний костюм можна майже гарантувати, сама думка, щоб бути на дисплеї, кожен квадратний дюйм твого тіла, для всього світу, щоб побачити, не буду навіть починати поставити вас в правильному настрої, щоб почати, щоб розслабитися.

Це дійсно тільки залишає вас з двома варіантами. Одним з варіантів є відмовитися від турботи, як ви виглядаєте, і якщо це ваш підхід ви, ймовірно, не було б шукати цю статтю про те, як відмінно виглядати в купальники.

Інший варіант, щоб переконатися, ви збираєтеся відмінно виглядати в вашому купальному костюмі. Ви можете подумати, що це легше сказати, ніж зробити, але, знаючи кілька простих істин це не так. По-перше, давайте почнемо з хороших новин. Дивлячись Великого в купальних костюмах не буває в тренажерному залі, це відбувається в магазинах. Так що якщо ви були трохи ледачим і розбив твою обіцянку самому собі втратити деяку вагу, то все надія ще не втрачена. Насправді поради на пропозицію тут в рівній мірі відноситься до всіх жінок, незалежно від того чи не подобається розробці.

Найкращий підхід, ми орієнтуємося на ваші позитивні фізичні атрибути. Це не рідкість для жінок, щоб зосередитися на тому, що вони не люблять про себе і як вони можуть це приховати. Це помилка, яка неминуче звертає увагу на дуже речей, які ви не хочете, щоб люди помітили. Вам потрібно переорієнтуватися на те, що ви хотіли про себе. Якщо ви не знаєте, що ваші кращі риси потім заручитися допомогою одного.

Як тільки ви вирішили на тому, що вам чи іншим людям найбільше подобається у вашому тілі ви просто потрібно слідувати декільком простим правилам про те, що потрібно шукати в нових купальника, яка підкреслить ваші кращі активи.

Основні області вашого тіла, де ваші купальники можуть мати драматичні афект, належним чином відповідний вам тулуб. Як правило, відмінні риси тулуба жінки є її стегна, нижня і грудей. Тепер кожен з них збирається лежати десь на спектр мала до велика, і залежно від вашого сприйняття себе і своєї думки про те, що виглядає добре, ви також будете мати сприйняття, де на спектрі ви хотіли б бути.

Різні комбінації частка цих жіночими рисами виробляють чотири широкі категорії форми жіночих тіла.

хлоп’яче: маленькі груди і невеликі стегна
Apple: великими грудьми і вузькими стегнами
Груша: маленькі груди і великі стегна
пісочний годинник: великі груди і великі стегна

Як не дивно хлоп’яча фігура є формою тіла, яка найчастіше використовується для купальників моделі дам, але як випливає з назви, найменш типова тіло жінки. Це не дивно, що індустрія моди прийняли це як їх тіла формою вибору, оскільки більшість жінок хлоп’ячої фігурної знайдете, що вони добре виглядати в майже всі купальники. Однак багато жінок з хлоп’ячої фігури довго для збільшення грудей і більш жіночними криві, не в змозі оцінити, наскільки це ускладнює вибір купальників. Хлоп’ячої зрозумів жінка може дати собі більш жіночною форми, надівши бікіні мінімальним охопленням. Без особливих заповнити (або випадати з) зверху, рядок розсувний верхній трикутник бікіні упевненістю виглядати краще – щось менше зроблять бюст виглядати повніше. Якщо вона хоче створити ілюзію більшого нижньої то навпаки, щось пропонують більш широке охоплення, як хлопчик нога працює добре.

Apple, ймовірно, самий важкий форму тіла, щоб задовольнити. Якщо вона влаштовує робить її груди можливість, то те, що підтримує їх, забезпечуючи потрібну кількість покриття повинна бути фокусом компанії Apple у виборі купальників. Розсувні трикутник зі сприятливою, товсті діапазонів Холтер, який зміцнює за шию дасть кращий результат. Яскраві кольори і великі відбитки приверне увагу до грудей і зробити їх більше. Якщо вона хоче зняти акцент з її грудей, то темніше нейтральних тонах і реклами в бікіні буде мати ефект: груди виглядають менше. Вона може з’єднати це з яскравими кольоровими днища у великій, гучний друку, щоб відвернути увагу від грудей, або верхньої бандо з деякими Холтер підтримки, може вирівняти груди і сховати її декольте, але, як це чи ні, бюст від Apple є активів вона має пишатися, і інші жінки заздрять. Як і хлоп’яча фігура, мінімальний бікіні знизу покриття, рівень якого убогий на задній дасть більш жіночною форми або повного покриття у великій друку створить ілюзію більш великого дно.

Груша – Давайте почнемо з стегон і нижньої. Для багатьох жінок, вони хочуть вони мали менший дупою. Якщо її дно більше, ніж вона хотіла б, щоб це було, то це, ймовірно, не в її списку активів, але вважаю, що, мабуть, має бути. Не попадайтеся в пастку, намагаючись приховати це, покриваючи його. Це вірний спосіб привернути увагу до нього, не кажучи вже про менш утішно вигляд, і виглядає крупніше. Якщо ви хочете відволікти увагу від вашого прибутку і стегна менше уваги, потім, не більше, а також темні днища ваш кращий друг. Скромні бразильського бікіні знизу, яка охоплює сідниці, а не під ним не тільки мінімізувати нижній, а й допомагає надати йому дуже сексуальні форми. Якщо ви роздумуєте про покупку бікіні потім Бікіні Ріо стилі дно буде також виглядають дуже схуднення. Рульовий боку днища бікіні може добре працювати на жінок з великими стегнами, і краватку струна сторона, яка лежить плоско проти сторони ноги дасть позитивний зовнішній вигляд. Уникайте стрічки зв’язків стилю, які кріплять, як цибуля і стирчать, як це додати додатковий обсяг на стегнах. Якщо ви все ще не впевнені, що Ваші чудові жіночні стегна є активом потім розглянути питання про розробку більше уваги до Вашої грудей. Знову ж, як хлоп’яча фігура, можна звернути увагу, а також створюють ілюзію більшого обсягу, вибравши для яскравих кольорів, з великими гравюрами і менше матеріалу, як правило, розсувні трикутник з тасьомками ззаду за шиєю.

Пісочного годинника втілює в собі все, що ми пов’язуємо з вигляду жінка. Дерево є все, щоб показати себе, але все часто відчуває, що вона занадто багато, щоб приховати, завдяки тенденції галузі використовувати хлоп’ячої фігури моделі в купальниках дам. Просто тому, що каталоги і журнали воліють показують зображення хлоп’ячої фігури без ознак жіночні купальники моделювання кривої мабуть, не призначені для більш типовою форми зустрічаються у жінок, не помилитися у вірити цій купальники не буде виглядати приголомшливо на вас. Вам не потрібно хлоп’яча фігура, щоб відмінно виглядати в купальники дами. Жінки з фігурою пісочний годинник є можливість, щоб підкреслити їх стегна і прикладом, або їх бюста. Все, що її вибір, дерево зробить це, або принижуючи її груди чи ні. Як груша, дерево має вирішити, чи буде вона готова прийняти і любити її стегна, коли вони активом, але на відміну груша, дерево також має можливість привернути увагу до грудей. Неважливо, що вона хоче, щоб підкреслити, бікіні, яка охоплює сідниці дасть пишні жінки кращій формі. Вибираєте ви яскраві та сміливі бікіні, чи не буде визначити, чи є ваша груди акценту. Підтримуючої верхню з недоуздок є обов’язковим. Темні нейтральні кольори будуть применшувати ваші грудей, як відбитки тонше.

На закінчення, визначити, що ви вважаєте своїм кращим активів, а також використовувати наші рекомендації, щоб вибрати купальник, що буде виділити позитивні і замовчувати інші аспекти вашої форми.