як вирішити, якщо ви повинні отримати пластичної хірургії

Критика пластичної хірургії, як потурання марнославству людей несправедливо. Прагнення до самовдосконалення є природним імпульсом, і зазвичай люди, які шукають пластичну хірургію просто незадоволені аспект їх зовнішній вигляд. Вони відчувають себе досить незадоволена проводити рішення, щоб зробити себе більше змісту. У деяких випадках, навіть пластична хірургія відкриває двері для більшої впевненості в собі.

Можливо, ви хочете полегшити тому неминучий вплив віку, ремонт провисання спадщина дітонародження, або збільшувати або зменшувати груди. Використовуючи пластичну хірургію в якості засобу для покращення фізичного риси по суті такою ж, як отримання дужки, щоб випрямити зуби. Ніхто не назвав би обманюють вас, якщо ви хочете прямі зуби. Тим не менш, пластична хірургія, як правило, більш радикальні, ніж вирівнювання зубів, і саме тому ви повинні уважно вивчити свої почуття для бажаючих пластичної хірургії. Це не крок слід приймати всерйоз.

У 2005 році Американське товариство пластичних хірургів провела дослідження з вивчення мотивації людей було для пластичної хірургії та їх демографії. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що дослідження показали, що пластична хірургія не обмежується вище доходи людей. Представників різних соціально-економічних класів є інтерес і навіть пройти процедури пластичної хірургії.

Згідно з дослідженням ASPS, широкий спектр вікових груп прагне пластичної хірургії, у віці від 18 і вище. Звичайно молодших кандидатів хірургії шукають косметичні зміни, зазвичай в ніс або груди, на відміну від старших хірургії кандидатів, які також беруть ефекти старіння в їх плани пластикової хірургії.

Глибинні інтерв’ю з вибором учасників опитування в дослідженні ASPS показали, що більшість людей, які були зацікавлені у пластичній хірургії були глибоко турбує фізична особливість. Вони хотіли, пластичної хірургії, тому що вони вважали, що це забезпечити емоційну, психологічну, соціальну або поліпшень.

Як практикуючий пластичний хірург Каліфорнії, це частина моєї роботи, щоб допомогти потенційним пацієнтів пластичної хірургії дослідити і зрозуміти їхні мотиви. Пацієнт з точки зору здорового захочуть змінити його або її тіло таким чином, щоб подолати фізичну межу, яка особисто неприємно. Решта світу не може бути судити вас, як жорстоко, як судіть самі, але ваша впевненість в собі приходить від вашої впевненості в рішення, яке лежить в основі цього питання.

Якщо ви роздумуєте про пластичної хірургії, такі як збільшення грудей Беверлі-Хіллз ви повинні переконатися, щоб зробити деякі самоаналізу про вашої фізичної незадоволеності і порівняйте це ретельно, щоб всі витрати і ризики операції. Переконайтеся в тому, що пластичний хірург ви зустрічаєтеся з уважна до своєї мети і мотивації. Пластичний хірург не повинен обіцяти вам місяць. Пластична хірургія не збирається перетворити вас на кінозірки. Пластична хірургія може бути в змозі поліпшити своє тіло, але він не буде виробляти нове тіло. Однак, пластичної хірургії Лос-Анджелесі може бути позитивним досвідом, яка часто допомагає людям отримати велику задоволеність своєю зовнішності.