шампунь – інформація та поради

Шампунь напевно, найпоширеніший продукт догляду за волоссям використовуються для очищення волосся. Це в основному видаляє масла, бруду, продуктів та інших забруднюючих речовин із зовнішнього поверхні волосся і шкіри голови. Якщо не сформульована правильно, шампунь може позбавити волосся і шкіру голови дуже багато з натуральних олій. Це ще одна причина це не рекомендується використовувати регулярні миючі засоби для вашого волосся, як мило робиться на зв’язок з маслом та видалити.

Шампуні, особливо ті, зроблені для щоденного використання сформульовані так, що вони м’які на волосся і не залишайте його занадто сухим. Шампуні для лікування лупи, яка вважається захворюванням, регулюється, як і інші по боротьбі з наркотиками. Дитячі шампуні зроблені в дзеркало рН людського ока, щоб вони не дратують око під час купання. Ви також можете отримати подвійний формули шампуню і кондиціонера все в одному, який передбачається очищення і кондиціонування в той же час. Тоді у вас є шампуні, спрямованих на вашого типу волосся: сухі, жирні, нормальні. Але це стає більш складним, зараз. Ви можете отримати шампуні спрямована на результат, який ви хочете, Є шампуні, які volumize, зволожують, зміцнюють, очищають (не впевнений, що це означає), анти-завивають, поліпшення кольоровості (специфічна для блондинки, брюнетки і руді), а останнім часом ті, для відновлення і час оновлення.

чайові

* Завжди шампунем вологе волосся. Піна і масажу. Пам’ятайте, багато піни, не обов’язково означає, що він робить краще.

* Шампунь, змити, повторити. Це міф. Повтор не отримає ваші волосся чисті, ви будете просто використовувати в два рази більше шампуню.

* Вам не потрібно мити щодня, особливо якщо ваші волосся сухе. Через день просто мокре волосся і використання кондиціонера

* Який з них вибрати? Всі гроші шампунь вартість, щоб зробити. Додатково тільки брендингу та парфумерії. Спробуйте одну з перших аптек шампуні, перш ніж інвестувати понад $ 20 для фантазії шампунем.

* Якщо ви використовуєте спеціальний шампунь потовщення не забудьте використовувати анти-залишок шампунем раз на тиждень. Потовщення миє роботу шляхом осадження продукту дотримуватися ваші волосся так, він просто виглядає товщі.