хна Пенна прикрасою шкіри керівництво

Хна Пенна, ручка наповнений чистою екстракт хни переглянув стародавнього мистецтва прикраси хною шкіру. Надзвичайно популярний серед ентузіастів у Великобританії боді-арт, хна Пенна значно скоротило час, що витрачається на створення мистецтва хною тіла. Тепер, потрібно просто купити Хна Пенна, що складається із хни екстракти та інші натуральні компоненти, щоб почати вашу шкіру благоустрою відразу.

знімок хною Пенна

Хна Пенна, замінює інші інструменти боді-арт з точки зору: –

Технологія: Хна Пенна не просто зручний засіб, боді-арту. Це є результатом новаторської технології для розділення найчистіший екстракт хни, щоб зробити кращу якість чорнила. Справді, одна одиниця якість хна запасів Penna еквівалент 11 фунтів (5 кг) чистого екстракту хна.

Склад: На відміну від інших інструментів, боді-арт, хна Pennas похвалитися 100% натуральних інгредієнтів. Вони зроблені з екстрактів хни, аква і етанолу. Хна Pennas також нема з добавкою консервантів, синтетичних барвників або залишок духів. Таким чином, користувачам не потрібно турбуватися про шкірної алергії, висипу або інших реакцій.

Застосування: хною Pennas, кожен може намалювати мистецтва хною тіла, як професійний художник. У них є два типи поради, по одному для виготовлення товстих ліній хною, а інший для тонкими, дозволяючи створювати складні конструкції.

Кольори: Хна Пенна доступний в чорний онікс, яшма коричнева, рубін, смарагд і оригінальних кольорів. Виберіть будь-який з них і порівняти його з вашим платтям для розширення візуального ефекту.

Як використовувати хну Пенна

Хна прикраси шкіри ідеально підходить для тих, хто не хоче йти на постійну татуювання. Нижче перераховані кроки для використання хни Пенна: –

По-перше, вибрати дизайн, який ви хочете намалювати.
Вимийте ділянку шкіри, де ви хочете звернути вашу хною боді-арту. Протріть уражену ділянку і переконатися, що вона вільна від будь-якої олії для тіла.
Відкрийте кришку Хна Пенна і малювати обраним дизайном, або від руки або за допомогою трафарету. Для більш глибокого відтінку, нанесіть шар цукор і суміш лимонного соку на дизайні.

Дайте йому висохнути протягом 2:59 годин. Не забудьте щільно закрити кришку Хна Пенна після нанесення.

Якщо ви хочете більш темний відтінок, повторно нанесіть ще один шар Хна Пенна на дизайні. Для інтенсивного кольору, можна навіть застосовувати евкаліптова олія з проектування та тріть шкіру, поки вона не вбирає в олії.
Красиве прикраса шкіру хною зазвичай триває протягом семи днів. Інші неякісний Pennas Хна може не дати інтенсивні кольори, і може зникати швидше. Тривалість вашого Хна боді-арту Пенна також залежить те, як ви ставитеся до них. Щоб переконатися, що вона триває довше, утримуватися від суворого очищення або промивання татуювання регіону.