старше 40 років з шкірою, щоб померти за-проти старіння керівництво по догляду за шкірою

Невже це тільки в генах, або ми можемо зробити нічого, щоб запобігти глибокі зморшки і сухість шкіри, який з часом нам передчасно? Пам’ятаєте, як ми відчували, коли в нашому підлітковому віці старіємо, наша шкіра була м’якою дитини. Ми вважали само собою зрозумілим, думаючи, що це був непереможний. Ми поклали на сонці протягом декількох годин, дубильні наші тіла золотисто-коричневий відтінок. Це анти старіння шкіри догляд керівництво може дати вам кілька порад, щоб отримати, що шкіра повинна померти за.

Тепер деякі з нас, у віці старше 40 платити високу ціну з шкіри, які звертаються до шкіра на наших очах. Є що-небудь, що можна зробити, щоб зупинити це? Чи можна отримати принаймні деякі, що молодою пружністю назад?

Є два типи старіння, яка зачіпає наші тіла, внутрішня (наш спадкових генів) і зовнішніх (зовнішні причини, такі як вплив сонячних променів). Хоча деякі погіршення шкіри відбувається природним чином, як ми старіємо, Є способи, ми можемо зменшити ефекти старіння. До них відносяться:

Згорнути повторювані виразу обличчя, такі, як хмуриться, посміхається, або піднімати брови кілька разів. Ці речі можуть викликати ті глибокі борозни навколо очей, рота і на лобі. Поки ви не отримати доступ до вашого висловом, зберегти шкіру змащувати креми проти старіння зморшок.
Слідкуйте за своїми спальні позицій. Ви спите з вашим обличчям у подушку або на вашому боці з вашим обличчям лежав на подушці? Якщо ви робите. Ви, ймовірно, виявите, що Ви є спальня лінії на щоках і підборідді. Щоб мінімізувати цей тип зморшок, намагайтеся спати на спині.
Носіть сонцезахисні креми. Переконайтеся, що ваш вибір широкий спектр (UVA і UVB) захистів і принаймні 15 або вище SPF.
Якщо ви курите, кинути! Куріння може викликати зморшки і непривабливі лінії, щоб йти разом з жовтуватим, шкірясті текстури. Коли ви, нарешті, кинути ви почнете бачити ці речі зникають.

Хоча, ви не можете зробити багато про внутрішню або генетичних факторів, які сприяють старінню, ви можете вирішити, що медичне лікування, щоб спробувати повернути назад стрілки годинника, таких як дермабразія, хімічний пілінг, або ін’єкційні наповнювачі. Є постійно нові процедури прибули на місце, щоб зайняти місце більш інвазивних процедур, як підтяжка обличчя. Вони можуть бути, варто перевірити.

Просто деякі поживу для роздумів, якщо ви страждаєте занепокоєння з приводу своєї зовнішності, ви можете вибрати, щоб побачити дерматолога, щоб обговорити останні варіанти. Однак, якщо це не варіант, є ще багато природних анти старіння зморшок креми на ринку, які можуть повернути назад стрілки часу. Тоді ви будете старше 40 років, з шкірою, щоб померти за.